یکشنبه , ۶ مهر ۱۳۹۹
طراحی سایت در اصفهان
از همدلی با مردم تا استقبال از دربی پایتخت

از همدلی با مردم تا استقبال از دربی پایتخت

به گزارش خبرگزاری پایگاه خبری نهانه به نقل از خبر آنلاین، مراسم قرعه‌کشی جدول سینمای رسانه در سی‌وهشتمین جشنواره ملی فجر با اجرای محمدرضا مقدسیان، ظهر امروز (پنجشنبه ۲۶ دی) با حضور عوامل فیلم‌ها، مسئولان برگزاری جشنواره و اهالی رسانه در پردیس سینمایی ملت برگزار شد.

در ابتدای این مراسم، ابراهیم داروغه‌زاده، دبیر جشنواره فیلم فجر با تشکر از سینماگرانی که با حضورشان، بنا را بر همدلی و همراهی با مردمی گذاشته‌اند که در شرایط روحی سختی هستند، گفت: «برگزاری همین مراسم هم در این شرایط سخت بود اما برای اینکه قرعه‌کشی نکردن، ممکن بود باعث تضییع حق بعضی از فیلمسازان باشد، تصمیم گرفتیم این مراسم را برگزار کنیم.»

وی با بیان اینکه این روزها همه ما در شرایط روحی سختی هستیم. گفت: «بخشی از مردم در سانحه هوایی داغ دیده‌اند و مردم کرمان هم در اتفاقی که رخ داد، مظلوم واقع شدند اما جشنواره برای جشن و شادی نیست و یکی از چیزهایی که در طی این سال‌ها مردم را دلگرم کرده، همین سینما است.»

در ادامه این مراسم، قرعه‌کشی سانس نمایش فیلم‌های بخش‌های سودای سیمرغ، نگاه نو، مستند و کوتاه داستانی انجام شد. بر این اساس، سانس چهارم هر روز، به فیلم‌های مستند و کوتاه تعلق گرفت. قرعه‌کشی توسط اهالی رسانه یا برخی از چهره‌های هنری حاضر در مراسم، از جمله بهروز افخمی انجام شد.

از نکات جالب در جدول نمایش فیلم‌های جشنواره ۳۸، خالی ماندن سانس دوم روز پنجشنبه ۱۷ بهمن است که هم زمان با انجام دربی پایتخت است. مسئولان برگزاری جشنواره ترجیح دادند تا در این سانس، هنرمندان و اهالی رسانه حاضر در کاخ جشنواره، به تماشای مسابقه فوتبال پرسپولیس و استقلال تهران بپردازند.

۵۷۵۷

پایگاه خبری نهانه - کلیه مطالب از سایت های مجاز جمع آوری شده است و پایگاه خبری نهانه مسئولیتی درقبال محتوا نخواهد داشت. همچنین این پایگاه خبری تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است.


گروه نهانه: از همدلی با مردم تا استقبال از دربی پایتخت

از همدلی با مردم تا استقبال از دربی پایتخت

درباره‌ پایگاه خبری نهانه

پایگاه خبری نهانه - جدیدترین اخبار ایران و جهان را در پایگاه خبری نهانه مشاهده بفرمایید. دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی
دوره بازرسی جوش