• Home
  • از تشویق بازیکن جدید توسط شفر تا حرکات موزون مربی استقلال!

از تشویق بازیکن جدید توسط شفر تا حرکات موزون مربی استقلال!به گزارش خبرنگار پایگاه خبری نهانه به نقل از مهر، تیم فوتبال استقلال که خود را برای برگزاری دیدار برابر تراکتورسازی در هفته سوم رقابتهای لیگ برتر آماده می کند، عصر امروز چهارشنبه تمریناتش را در زمین صنایع دفاع پیگیری کرد.

* قرار بود تمرین از ساعت ۱۹ برگزار شود که به دلیل برگزاری جلسه فنی ۱۵ دقیقه با تاخیر آغاز شد.

* الحاجی گرو که عصر امروز قرارداد خود را با آبی پوشان به ثبت رسانده بود در تمرینات گروهی حاضر شد و با سایر بازیکنان تمرین کرد.

* سرمربی استقلال قبل از آغاز تمرین دقایقی با الحاجی گرو به طور اختصاصی صحبت کرد.

* حدود ۲۰ هوادار در مجموعه ورزشی صنایع دفاع حضورداشتند و تمرین مورد علاقه شان را از نزدیک تماشا کردند.

* شفر لحظاتی قبل از شروع تمرین با بازیکنان صحبت کرد و سپس کارهای تمرینی را به کولی دستیارش سپرد.

* روزبه چشمی به طور انفرادی و زیر نظر دکتر ستوده تمرینات اختصاصی انجام داد.

* مارک نیومایر که از آمادگی کاملی برخوردار است و تمرینات خوبی را انجام می داد بارها از سوی سرمربی استقلال مورد تشویق قرار گرفت.

* سیدحسن حسینی و سیدمهدی رحمتی  زیر نظر نامداری تمرینات ویژه ای را انجام دادند.

* دقایقی از تمرین نگذشته بود که بازیکنان شروع به دست زدن کردند و کولی دستیار شفر حرکات موزونی را در زمین انجام داد که مورد تشویق بازیکنان استقلال قرار گرفت.

*وینفرد شفر که در آن لحظه مشغول مصاحبه با خبرنگاران بود  برای لحظاتی صحبت هایش را قطع کرد و گفت این شادابی از بازیکنان و مربی نشان دهنده آن است که استقلال روزهای خوبی در پیش دارد و به آینده این تیم امیدوار است.

* بازیکنان پس از گرم کردن بدنهای خود زیر نظر بیژن طاهری در گروه های شش نفره به بازی آقاوسط پرداختند و سپس به انجام کارهای ترکیبی و ارسال توپ از جناحین پرداختند. با توجه به اینکه اصحاب رسانه می توانستند تنها ۲۰ دقیقه تمرین را از نزدیک تماشا کنند بنابراین با دستور سرمربی استقلال، اصحاب رسانه محل تمرین را ترک کردند اما محور تمرینات استقلال بر اساس دیدار روز جمعه برابر تراکتورسازی خواهد بود و شفر می خواهد در یک فوتبال درون تیمی نفرات اصلی خود را در یک تیم قرار داده تا نکات فنی را به آنان گوشزد کند.

تیم فوتبال استقلال تهران روز جمعه و از ساعت ۲۰:۳۰ دقیقه از هفته سوم لیگ هجدهم در ورزشگاه آزادی میزبان تراکتورسازی تبریز خواهد بود.

پایگاه خبری نهانه - کلیه مطالب از سایت های مجاز جمع آوری شده است و پایگاه خبری نهانه مسئولیتی درقبال محتوا نخواهد داشت. همچنین این پایگاه خبری تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است.


گروه ورزش: از تشویق بازیکن جدید توسط شفر تا حرکات موزون مربی استقلال!

از تشویق بازیکن جدید توسط شفر تا حرکات موزون مربی استقلال!