شنبه , ۲۹ شهریور ۱۳۹۹
طراحی سایت در اصفهان
از این پس هیچ مبلغی به منطقه کردستان ارسال نخواهد شد

از این پس هیچ مبلغی به منطقه کردستان ارسال نخواهد شد


به گزارش پایگاه خبری نهانه به نقل از مهر، وزارت دارایی عراق در بیانیه ای اعلام کرد که از این پس و تا زمان دستیابی به توافق نهایی بین دولت مرکزی و منطقه کردستان عراق، هیچ پولی به این منطقه ارسال نخواهد کرد.

در این بیانیه آمده است که ارسال حقوق کارمندان در پی موافقت دولت منطقه کردستان با پیشنهاد وزارت دارایی در رابطه با حل و فصل نهایی (بازگرداندن درآمد و عواید حاصل از فروش نفت) صورت گرفت و آخرین مبلغی است که بغداد به کردستان ارسال می‌کند.

وزارت دارایی عراق افزود که انتظار می‌رود منطقه کردستان بتواند با مبلغ ۴۰۰ میلیارد دینار که به این منطقه فرستاده شده هزینه‌های خود از جمله حقوق کارمندان طی ماه آوریل را پرداخت کند.

طبق توافق بغداد و اربیل در تاریخ ۱۹ ماه می، دو طرف بر برگزاری نشست‌های فشرده بین نمایندگان خود تا ماه ژوئن با هدف دست‌یابی به حل و فصل نهایی موافقت کرده‌اند.

پایگاه خبری نهانه - کلیه مطالب از سایت های مجاز جمع آوری شده است و پایگاه خبری نهانه مسئولیتی درقبال محتوا نخواهد داشت. همچنین این پایگاه خبری تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است.


پایگاه خبری نهانه : از این پس هیچ مبلغی به منطقه کردستان ارسال نخواهد شد

از این پس هیچ مبلغی به منطقه کردستان ارسال نخواهد شد

درباره‌ پایگاه خبری نهانه

پایگاه خبری نهانه - جدیدترین اخبار ایران و جهان را در پایگاه خبری نهانه مشاهده بفرمایید. دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی
دوره بازرسی جوش