پنج شنبه , ۱۵ خرداد ۱۳۹۹
طراحی سایت در اصفهان
ارزش معاملات بورس از ۱۴ هزار و ۸۰۵ میلیارد ریال گذشت

ارزش معاملات بورس از ۱۴ هزار و ۸۰۵ میلیارد ریال گذشت


به گزارش پایگاه خبری نهانه به نقل از مهر به نقل از بازار سرمایه، این تعداد از معاملات در ۳۷۱ هزار و ۴۱۶ دفعه انجام شد. شاخص کل هم در نتیجه فروش این تعداد از سهام با کاهشی ۸ هزار و ۲۳۶ واحدی همراه شد و در پایان روز به ۲۱۵ هزار و ۸۲۰ واحد رسید. نماد شرکت‌های فولاد مبارکه، صنایع پتروشیمی خلیج فارس، ملی مس، گل گهر، پالایش نفت اصفهان و پالایش نفت بندرعباس بیشترین نقش را بر روند منفی شاخص برجای گذاشتند.

شاخص قیمت هم امروز افتی ۳.۶۸ درصدی را در پرونده کاری خود ثبت کرد. در عین حال شاخص کل هم وزن افتی ۲.۷۹ درصدی را تجربه کرد و به ۴۴ هزار و ۸۱۶ واحد رسید.

گروه‌های خودرو، فلزات اساسی و بانک‌ها بیشترین ارزش معاملات را به خود اختصاص دادند. سهام داران یک میلیارد و ۴۶۷ میلیون سهم را به ارزش ۲ هزار و ۵۳۳ میلیارد ریال در گروه خودرو جابجا کردند. ارزش معاملات فلزات اساسی هم از مرز یک هزار و ۷۶۷ میلیارد ریال گذشت. برای صنعت بانک هم ارزش معاملاتی بالغ بر یک هزار و ۴۱۳ میلیارد ریال به ثبت رسید.

پایگاه خبری نهانه - کلیه مطالب از سایت های مجاز جمع آوری شده است و پایگاه خبری نهانه مسئولیتی درقبال محتوا نخواهد داشت. همچنین این پایگاه خبری تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است.


گروه اقتصاد : ارزش معاملات بورس از ۱۴ هزار و ۸۰۵ میلیارد ریال گذشت

ارزش معاملات بورس از ۱۴ هزار و ۸۰۵ میلیارد ریال گذشت

درباره‌ پایگاه خبری نهانه

پایگاه خبری نهانه - جدیدترین اخبار ایران و جهان را در پایگاه خبری نهانه مشاهده بفرمایید. دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی
دوره بازرسی جوش