چهارشنبه , ۷ آبان ۱۳۹۹
طراحی سایت در اصفهان
اردلان: تیم فوتسال دختران ایران آمادگی خوبی داشت

اردلان: تیم فوتسال دختران ایران آمادگی خوبی داشت


به گزارش پایگاه خبری نهانه به نقل از مهر، نیلوفر اردلان، سرمربی تیم فوتسال دختران زیر ۲۰ سال در خصوص قهرمانی در اولین تورنمنت فوتسال  کافا در تاجیکستان گفت: سطح تورنمنت با توجه به اولین دوره برگزاری بازی‌ها مناسب و خوب بود. همه تیم‌ها به غیر از تیم ایران در یک سطح بودند و این امر از نتیجه بازی‌ها هم مشخص است. تیم ما بدلیل حضور بازیکنان در لیگ برتر فوتسال از آمادگی خوبی برخوردار بودند.

وی ادامه داد: ‌خدا را شکر بازیکنان توانستند برنامه هایی که از آنها خواسته بودیم را به نحو احسنت انجام بدهند که نتیجه اش شد ۵۲ گل زده وتنها ۲ گل خورده.

اردلان در ادامه بیان کرد: انتخاب خانم گل و بهترین بازیکن از تیم ما نشان دهنده عیار بالای بازیکنان ایران بود. ما برای رساندن این تیم بهر سطح اول آسیا خیلی کار داریم . این بچه ها باید از لحاظ بدنی، قوی باشند و باید فعالیت‌های بدنسازی برای بازیکنان به صورت مستمر صورت گیرد.

وی در پایان گفت: امیدواریم که بتوانیم با یک برنامه ریزی خوب و درست و ‌آینده نگری بلند مدت این تیم را به حقش برسانیم و پشتوانه خوبی برای آینده فوتسال بانوان بزرگسالمان داشته باشیم.

پایگاه خبری نهانه - کلیه مطالب از سایت های مجاز جمع آوری شده است و پایگاه خبری نهانه مسئولیتی درقبال محتوا نخواهد داشت. همچنین این پایگاه خبری تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است.


گروه ورزش: اردلان: تیم فوتسال دختران ایران آمادگی خوبی داشت

اردلان: تیم فوتسال دختران ایران آمادگی خوبی داشت

درباره‌ پایگاه خبری نهانه

پایگاه خبری نهانه - جدیدترین اخبار ایران و جهان را در پایگاه خبری نهانه مشاهده بفرمایید. دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی
دوره بازرسی جوش