دوشنبه , ۵ آبان ۱۳۹۹
طراحی سایت در اصفهان
ارتش سوریه در آستانه تسلط کامل بر اتوبان راهبردی «ام ۵» قرار دارد

ارتش سوریه در آستانه تسلط کامل بر اتوبان راهبردی «ام ۵» قرار دارد


به گزارش پایگاه خبری نهانه به نقل از مهر به نقل از النشره، منابع وابسته به مخالفان سوری از ادامه پیشروی‌های ارتش سوریه در حومه غربی و جنوبی حلب خبر دادند.

این منابع بیان کردند: ارتش سوریه در راستای ادامه پیشروی‌های خود برای تسلط بر اتوبان دمشق-حلب بر چند منطقه جدید شامل الزربه، البرقوم، الکماری، الصالحیه و الکلاریه مسلط شد تا نیروهای دمشق در آستانه تسلط کامل بر اتوبان راهبردی ام ۵ قرار گیرند.

بر اساس این گزارش؛ نیروهای ارتش سوریه فقط ۲ کیلومتر دیگر باید به پیشروی ادامه دهند و بر منطقه الراشدین الرابعه مسلط شوند تا کنترل کامل این اتوبان را در دست گیرند.

در منطقه الراشدین الرابعه پست دیده بانی ترکیه هم قرار دارد.

همزمان با آنها جنگنده‌های روسی و سوری و بالگردهای جنگی مواضع تروریست‌ها در معاره النعسان، کفرنوران، کفر حلب و حومه هنگ ۴۶ و منطقه حمعیه الرحال، اطراف کفرناها و اورم الکبری و المنصوره و برخی مناطق دیگر در حومه غربی و جنوب حلب را بمباران کردند.

ارتش سوریه طی ساعات گذشته و روزهای اخیر بر ۵۲ منطقه در حومه جنوبی و غربی حلب شامل؛ خان طومان، انبارهای خان طومان، الخالدیه، رجم، تپه‌های حزمر، خربه خرص، تل الزیتون، الراشدین پنج، معراتا، زمار، جزرایا، عثمانیه کبیره، طلافح، تل تباریز، محارم، خواری، القلعجیه، خلصه، زیتان، برنه، الحویر، أبد، اعجاز، الشیخ احمد، تل کراتین، مزرعه الظاهریه، العاصریه، مکحله، رسم الورد، ام عتبه، جب الکاس، رسم العیس و رسم صهریج بانص، العیس و تل العیس الکسیبیه، البوابیه، الطلحیه، تل حدیه، الایکاردا، الصالحیه، البرقوم، کماری، الزربه و الکلاریه مسلط شده است.

پایگاه خبری نهانه - کلیه مطالب از سایت های مجاز جمع آوری شده است و پایگاه خبری نهانه مسئولیتی درقبال محتوا نخواهد داشت. همچنین این پایگاه خبری تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است.


پایگاه خبری نهانه : ارتش سوریه در آستانه تسلط کامل بر اتوبان راهبردی «ام ۵» قرار دارد

ارتش سوریه در آستانه تسلط کامل بر اتوبان راهبردی «ام ۵» قرار دارد

درباره‌ پایگاه خبری نهانه

پایگاه خبری نهانه - جدیدترین اخبار ایران و جهان را در پایگاه خبری نهانه مشاهده بفرمایید. دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی
دوره بازرسی جوش