جمعه , ۲۸ شهریور ۱۳۹۹
طراحی سایت در اصفهان
ارتش ترکیه بافت جمعیتی عفرین را تغییر داده است

ارتش ترکیه بافت جمعیتی عفرین را تغییر داده است


به گزارش پایگاه خبری نهانه به نقل از مهر، روزنامه الوطن سوریه گزارش داد: ارتش ترکیه بر دامنه اقدامات خود برای تغییر بافت جمعیتی در مناطق تحت کنترل خود در شمال سوریه افزوده است.

این رسانه اعلام کرد: اشغالگران ترکیه ای صدها خانواده تروریستها از ادلب را در منطقه عفرین تحت تسلط آنکارا اسکان داده اند و این پس از بیرون راندن ساکنان اصلی است.

یک منبع از ناحیه بلبله از توابع عفرین به الوطن گفت: بیش از ۸۰۰ خانواده از ادلب در عفرین اسکان داده شده اند و مزدوران دولت ترکیه بر عملیات اسکان نظارت دارند.

یک منبع دیگر هم گزارش داد: مزدوران اشغالگران ترکیه ای ۵۵ خانواده را در روستای ترنده، ۲۴ خانواده را در روستای جوقه، ۶۲ خانواده را روستای بابلیت، ۴۵ خانواده در روستای تل طویل، دو خانواده در روستای استیر، ۸۵ خانواده در روستای کفیره، ۶۸ خانواده در روستای برج حیر، ۲۴۰ خانواده در روستای عنداره، ۶۶ خانواده در روستای اسکان، ۳۸ خانواده در روستای باسوطه از توابع ناحیه شیرا و ۵۷ خانواده در روستای کفرزیت از تواابع ناحیه جندریس اسکان داده اند.

پایگاه خبری نهانه - کلیه مطالب از سایت های مجاز جمع آوری شده است و پایگاه خبری نهانه مسئولیتی درقبال محتوا نخواهد داشت. همچنین این پایگاه خبری تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است.


پایگاه خبری نهانه : ارتش ترکیه بافت جمعیتی عفرین را تغییر داده است

ارتش ترکیه بافت جمعیتی عفرین را تغییر داده است

درباره‌ پایگاه خبری نهانه

پایگاه خبری نهانه - جدیدترین اخبار ایران و جهان را در پایگاه خبری نهانه مشاهده بفرمایید. دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی
دوره بازرسی جوش