یکشنبه , ۶ مهر ۱۳۹۹
طراحی سایت در اصفهان
اخبار رسمی ارتش را از طریق پایگاه اطلاع‌رسانی آجا دریافت کنید

اخبار رسمی ارتش را از طریق پایگاه اطلاع‌رسانی آجا دریافت کنید


به گزارش پایگاه خبری نهانه به نقل از مهر، روابط عمومی ارتش در واکنش به برخی خبرها در فضای مجازی اطلاعیه‌ای منتشر کرد.

در این اطلاعیه آمده است: مرجع رسمی انتشار اخبار ارتش جمهوری اسلامی ایران روابط عمومی ارتش و رسانه مربوط به آن؛ پایگاه اطلاع رسانی ارتش به نشانی WWW.AJA.IR است.

در ادامه اطلاعیه روابط عمومی ارتش جمهوری اسلامی ایران آمده است: با توجه به برخی اخبار، تحلیل‌ها و فیلم‌هایی که طی ۴۸ ساعت گذشته در خصوص حادثه شناور کنارک در فضای مجازی با هویت نامعلوم و یا به نام ارتش منتشر شده تاکید می‌شود، اینگونه کلیپ‌ها و فیلم‌ها نباید مورد استناد، اعتماد، نشر و یا بازنشر رسانه‌های جمعی و رسمی و کانال‌های مختلف قرار گیرند.

این اطلاعیه می‌افزاید: بنابراین ضمن تشکر از همکاری و تعامل رسانه‌های جمعی، از اصحاب رسانه و ملت شریف ایران انتظار دارد، اخبار و مواضع رسمی ارتش جمهوری اسلامی ایران را در قالب خبر، تصویر، فیلم و عکس صرفاً از طریق روابط عمومی ارتش و پایگاه اطلاع رسانی یاد شده دریافت، بهره‌برداری و بازنشر فرمایند.

در اطلاعیه روابط عمومی ارتش جمهوری اسلامی ایران تصریح شده است: همانگونه که فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران اعلام کرده اند، ۴ تیم کارشناسی موضوع را در دست بررسی دارند، فلذا نباید به اخبار منتشر شده غیر رسمی در این مورد استناد کرد.

پایگاه خبری نهانه - کلیه مطالب از سایت های مجاز جمع آوری شده است و پایگاه خبری نهانه مسئولیتی درقبال محتوا نخواهد داشت. همچنین این پایگاه خبری تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است.


پایگاه خبری نهانه : اخبار رسمی ارتش را از طریق پایگاه اطلاع‌رسانی آجا دریافت کنید

اخبار رسمی ارتش را از طریق پایگاه اطلاع‌رسانی آجا دریافت کنید

درباره‌ پایگاه خبری نهانه

پایگاه خبری نهانه - جدیدترین اخبار ایران و جهان را در پایگاه خبری نهانه مشاهده بفرمایید. دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی
دوره بازرسی جوش