دوشنبه , ۳۱ شهریور ۱۳۹۹
طراحی سایت در اصفهان
احسان حدادی در چهارمین المپیک خود طلایی می‌شود؟

احسان حدادی در چهارمین المپیک خود طلایی می‌شود؟


به گزارش خبرگزاری پایگاه خبری نهانه به نقل از خبر آنلاین؛ احسان حدادی قهرمان پرتاب دیسک ایران در شرایطی خود را برای حضور در المپیک ۲۰۲۰ آماده می کند که خیلی ها از او انتظار دریافت مدال طلا را دارند.

حدادی در این خصوص گفت: من در توکیو چهارمین المپیک را تجربه می کنم ، اتفاقی که فکر می کنم  برای کمترین ورزشکار ایرانی  افتاده است. حالا من می دانم باید شرایطم برای المپیک چطور باشد. خیلی بهتر از خیلی ها می دانم برای مدال المپیک چطور باید بروم؟ فقط با ذهنی آزاد و بدون دغدغه. ورزشکاری که دغدغه دارد در تمرین تمرکز ندارد  و مصدوم می شود. چرا خارجی ها به رغم تمرین زیاد و مسابقه مصدوم نمی شوند؟ چون دغدغه ذهنی ندارند. من چهار سال پیش مصدوم شدم، و همه مصدومیت هایم قبل از المپیک تنها به خاطر دغدغه های ذهنی بود و بس. وقتی ورزشکاران  ایرانی از یکی ، دو سال قبل از المپیک حمایت شوند و با ذهنی آرام ، قطعا ۱۰-۱۵ مدال طلا می گیرند.

متن کامل مصاحبه احسان حدادی را اینجا بخوانید.

۲۵۴ ۴۳

پایگاه خبری نهانه - کلیه مطالب از سایت های مجاز جمع آوری شده است و پایگاه خبری نهانه مسئولیتی درقبال محتوا نخواهد داشت. همچنین این پایگاه خبری تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است.


گروه اجتماعی : احسان حدادی در چهارمین المپیک خود طلایی می‌شود؟

احسان حدادی در چهارمین المپیک خود طلایی می‌شود؟

درباره‌ پایگاه خبری نهانه

پایگاه خبری نهانه - جدیدترین اخبار ایران و جهان را در پایگاه خبری نهانه مشاهده بفرمایید. دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی
دوره بازرسی جوش