چهارشنبه , ۹ مهر ۱۳۹۹
طراحی سایت در اصفهان
اجرا و توقف موسیقی و ویدئو روی گوگل کروم با کلید مولتی‌مدیا

اجرا و توقف موسیقی و ویدئو روی گوگل کروم با کلید مولتی‌مدیا


به گزارش پایگاه خبری نهانه به نقل از خبر آنلاین، از طریق کلیدهای مولتی‌مدیای تعریف‌شده روی کیبورد و هنگامی‌که روی گوگل کروم هستید، می‌توانید اجرا یا توقف فایل را انجام دهید.لینک

معمولاً شنیدن موسیقی حین مرور وب بسیار اعصاب خُردکن می‌شود، دقیقاً زمانی که فایل تبلیغاتی روی مرورگر به‌طور خودکار اجراشده و با موسیقی پس‌زمینه تداخل می‌کند.

کنترل چنین فایل‌هایی دردسر دارد و به همین خاطر گوگل سعی کرده است تا تعریفی جدید را وارد گوگل کروم کند تا این مشکل حل شود.

کنترل فایل‌های صوتی و تصویری حین مرور وب آرزوی بسیاری از کاربران بود که اینک به واقعیت پیوسته است.

به‌عنوان‌مثال صفحه یوتیوب را باز کردن و از روی لیست به فایلی نگاه کرده و یا گوش می‌کنید، در ادامه روی مرورگر صفحه دیگری باز می‌کنید و سپس صفحات بعد، تا اینکه ۱۵ صفحه بازکرده و هم‌زمان آهنگ هم پخش می‌شود.

اگر بخواهید آهنگ را متوقف کنید، باید با موس روی صفحه یوتیوب بازگشته و سپس فایل را متوقف کنید. اما با قابلیت جدید بدون برگشت به صفحه، می‌توانید از روی کلید PLAY یا PAUSE روی کیبورد این کار را انجام دهید.

قطعاً این قابلیت کمک‌کننده است، به‌خصوص زمانی که به‌شدت مشغول مرور صفحه دیگری هستید.

۵۶۵۶

پایگاه خبری نهانه - کلیه مطالب از سایت های مجاز جمع آوری شده است و پایگاه خبری نهانه مسئولیتی درقبال محتوا نخواهد داشت. همچنین این پایگاه خبری تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است.


گروه اجتماعی : اجرا و توقف موسیقی و ویدئو روی گوگل کروم با کلید مولتی‌مدیا

اجرا و توقف موسیقی و ویدئو روی گوگل کروم با کلید مولتی‌مدیا

درباره‌ پایگاه خبری نهانه

پایگاه خبری نهانه - جدیدترین اخبار ایران و جهان را در پایگاه خبری نهانه مشاهده بفرمایید. دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی
دوره بازرسی جوش