پنج شنبه , ۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۰
طراحی سایت در اصفهان
اجرای پروژه چندسطحی شهدای حصارک در پر ترددترین محور کشور

اجرای پروژه چندسطحی شهدای حصارک در پر ترددترین محور کشور


به گزارش پایگاه خبری نهانه به نقل از خبر آنلاین از البرز؛ «عباس زارع»  در مراسم افتتاح ششمین پل از مجموعه پل‌های شهدای حصارک که با حضور شهردار، اعضای شورا و مدیران شهری همراه بود، اظهار کرد: ۷۰ درصد مراحل احداث این پروژه در زمان مدیریت مهندس کمالی‌زاده شهردار کرج پیگیری و تکمیل شد.

وی با تاکید بر اینکه پروژه دارای چند ویژگی خاص است، گفت: مجموعه پل‌های شهدای حصارک در پر ترددترین محور مواصلاتی کشور واقع شده است.

رئیس کمیسیون تلفیق شورای شهر کرج در بخش دیگری با تاکید بر اینکه پروژه از نظر فنی دارای پیچیدگی‌های بسیاری بود، گفت: در زمانی که کشور با مشکلات حاد اقتصادی به خصوص افزایش تورم مواجه است، این پروژه اجرا شد.

زارع با اشاره به اینکه پیچیدگی‌های فنی این پروژه نسبت به سایر پروژه‌های عمرانی شهر بیشتر بود، گفت: از شهردار و مجموعه‌های موثر در اجرا تشکر می‌کنم.

وی ضمن ابراز خرسندی از اجرای این پروژه بزرگ، گفت: خوشحالم که پروژه چند سطحی شهدای حصارک به سرانجام رسید و اهالی غرب استان از این پس برای تردد در شهر کرج با سهولت بیشتری حرکت می‌کنند.

رئیس کمیسیون تلفیق شورای شهر کرج تاکید کرد: مشکلات حقوقی و مالی بر سر راه این پروژه بود که زمان بسیاری را به خود اختصاص داد اما با همکاری شورا و دستگاه‌های متولی به نتیجه رسید.

زارع در بخش دیگری به اهمیت فضای سبز این پروژه نیز اشاره کرد و گفت: در کمتر از دو ماه چهار و نیم هکتار فضای سبز زیر پل ایجاد شد.

۴۶

پایگاه خبری نهانه - کلیه مطالب از سایت های مجاز جمع آوری شده است و پایگاه خبری نهانه مسئولیتی درقبال محتوا نخواهد داشت. همچنین این پایگاه خبری تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است.


گروه نهانه: اجرای پروژه چندسطحی شهدای حصارک در پر ترددترین محور کشور

اجرای پروژه چندسطحی شهدای حصارک در پر ترددترین محور کشور

درباره‌ پایگاه خبری نهانه

پایگاه خبری نهانه - جدیدترین اخبار ایران و جهان را در پایگاه خبری نهانه مشاهده بفرمایید. دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی
دوره بازرسی جوش