جمعه , ۲ مهر ۱۴۰۰
طراحی سایت در اصفهان
اجرای طرح‌های انتظامی برای بازگشت زوار/ پایش هوایی جاده‌ها

اجرای طرح‌های انتظامی برای بازگشت زوار/ پایش هوایی جاده‌ها


به گزارش پایگاه خبری نهانه به نقل از مهر به نقل از پایگاه خبری پلیس، سردار محمد شرفی با اشاره به اینکه بازگشت زائران به میهن اسلامی آغاز شده، اظهار کرد: پلیس پیشگیری با آمادگی کامل برای مدیریت بازگشت زوار به کشور حاضر است و با ابتکار عمل و پایش راه‌ها می‌تواند در هرلحظه اقدامات لازم را برای کنترل لایه به لایه جمعیت انجام دهد.

وی  با تاکید بر اینکه زائران حرم حسینی هنگام بازگشت صبر و بردباری بیشتری داشته و همواره به اطلاع‌رسانی پلیس توجه کنند، افزود: پلیس پیشگیری با برنامه‌ریزی جامع، تمامی امکانات لازم را در مسیر بازگشت زائران پیش بینی کرده است.

رئیس پلیس پیشگیری ناجا خاطرنشان کرد: طرح‌های مربوط به پوشش‌ انتظامی و ترافیکی برای تسهیل در روند بازگشت زائران تدوین و وظایف هریک از یگان‌ها، به آنها ابلاغ شده و با پایش هوایی که توسط این پلیس و دیگر پلیس های تخصصی به صورت مستمر از مسیرهای بازگشت انجام می‌شود، امکان اتخاذ بهترین تصمیم و اصلاح مسیرهای حرکتی زائران به خوبی فراهم می باشد.

این مقام ارشد انتظامی، در مورد تمهیدات ترافیکی که برای تسهیل بازگشت زائران اعمال شده بیان کرد: در این راستا هماهنگی‌های بسیاری با مسئولان استانی، شهرستان‌ و همچنین واحدهای خدمات شهری انجام گرفته است تا با همکاری سایر دستگاه‌ها بتوان تمامی ظرفیت‌های موجود را در اجرای این ماموریت مهم به کار گرفت.

فرمانده قرارگاه ابوذر اربعین، با اشاره به اینکه در هنگام بازگشت نیز بار سنگینی بر دوش پایانه مرزی مهران و استان ایلام قرار گرفته است، خاطرنشان کرد: پلیس پیشگیری نیز مانند سایر بخش‌های نیروی انتظامی توجه ویژه‌ای به این پایانه مرزی دارد و آماده است تا متناسب با شدت گرفتن موج بازگشت زائران  به میهن، توان و تمرکز خود را بر این محور افزایش دهد.

سردار شرفی در خاتمه توجه به مقررات رانندگی را حائز اهمیت دانست و در این رابطه خاطر نشان کرد: رانندگان وسائط نقلیه عمومی که از پایانه های مرزی نسبت به جابه جایی زائرین اربعین به سایر نقاط کشور اقدام می کنند مقررات رانندگی را رعایت و با حوصله بیشتری برای بازگشت امن هموطنان تلاش و با ماموران پلیس همکاری لازم را به عمل آورند.

پایگاه خبری نهانه - کلیه مطالب از سایت های مجاز جمع آوری شده است و پایگاه خبری نهانه مسئولیتی درقبال محتوا نخواهد داشت. همچنین این پایگاه خبری تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است.


گروه اجتماعی : اجرای طرح‌های انتظامی برای بازگشت زوار/ پایش هوایی جاده‌ها

اجرای طرح‌های انتظامی برای بازگشت زوار/ پایش هوایی جاده‌ها

درباره‌ پایگاه خبری نهانه

پایگاه خبری نهانه - جدیدترین اخبار ایران و جهان را در پایگاه خبری نهانه مشاهده بفرمایید. دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی
دوره بازرسی جوش