دوشنبه , ۱۱ مرداد ۱۴۰۰
طراحی سایت در اصفهان
ابهام در برگزاری بازی با پرسپولیس/ ۷ یار نساجی کرونایی شدند

ابهام در برگزاری بازی با پرسپولیس/ ۷ یار نساجی کرونایی شدند


مجتبی ابراهیمی در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری نهانه به نقل از مهر اظهار داشت: با تأیید کادر فنی، بازیکنان و مربی تیم نساجی که به کرونا مبتلا شده بودند اکنون در قرنطینه به سر می‌برند، اما خوشبختانه سایر بازیکنان مشکلی ندارند و در سلامت هستند.

وی افزود: متأسفانه این وضعیت برای بازیکنان تیم نساجی، پس از بازگشت از مسجدسلیمان وبازی برابر این تیم، پس از آزمایشی که بازیکنان گرفته شده بود، به باشگاه اعلام کردند که آزمایش دو بازیکن تیم مبتلا مثبت است.

ابهام در برگزاری مسابقه با پرسپولیس

مدیر اطلاع رسانی باشگاه نساجی مازندران ادامه داد، این وضعیت برای تیم نساجی در شرایطی رخ داد که این تیم در سه بازی گذشته برابر حریفان در لیگ برتر و جام حذفی با هدایت ساکت الهامی سرمربی، با ۳ پیروزی ارزشمند روند رو به رشدی پیدا کرده بود و از هرنظر آماده بازی با تیم پرسپولیس برای بازی روز پنجشنبه ۱۹ فروردین در تهران بود.

ابراهیمی در خصوص بازی با تیم پرسپولیس نیز گفت، البته دکتر چشمه‌سری، پزشک تیم فوتبال نساجی اکنون در سازمان لیگ با دست اندرکاران ایفمارک فدراسیون فوتبال جلسه دارد و به احتمال زیاد فردا یا پس فردا آزمایش دیگری از بازیکنان گرفته خواهد شد تا آخرین وضعیت تیم پیش از بازی با پرسپولیس مشخص شود.

وی یادآور شد، اینکه بازی در روز پنجشنبه تیم‌های نساجی مازندران یا پرسپولیس برگزار شود، هنوز مشخص نیست.

تیم نساجی مازندران در چارچوب هفته بیستم رقابت‌های لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های کشور روز پنجشنبه ۱۹ فروردین در دیداری حساس میهمان تیم پرسپولیس تهران است.

تا پایان هفته نوزدهم این رقابت‌ها تیم نساجی مازندران با کسب ۱۶ امتیاز در رده پانزدهم جدول شانزده تیمی این رقابت‌ها قرار دارد.

پایگاه خبری نهانه - کلیه مطالب از سایت های مجاز جمع آوری شده است و پایگاه خبری نهانه مسئولیتی درقبال محتوا نخواهد داشت. همچنین این پایگاه خبری تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است.


گروه ورزش: ابهام در برگزاری بازی با پرسپولیس/ ۷ یار نساجی کرونایی شدند

ابهام در برگزاری بازی با پرسپولیس/ ۷ یار نساجی کرونایی شدند

درباره‌ پایگاه خبری نهانه

پایگاه خبری نهانه - جدیدترین اخبار ایران و جهان را در پایگاه خبری نهانه مشاهده بفرمایید. دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی
دوره بازرسی جوش