شنبه , ۱۰ آبان ۱۳۹۹
طراحی سایت در اصفهان
«ابر شلوارپوش» به مولوی می‌آید

«ابر شلوارپوش» به مولوی می‌آید


به گزارش خبرگزاری پایگاه خبری نهانه به نقل از خبر آنلاین، تالار مولوی، پس از پایان جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر، میزبان سه نمایش تازه می‌شود.

نمایش «ابر شلوارپوش» به نوشته و کارگردانی علیرضا اخوان، یکی از این نمایش‌ها است که اجرای خود را از ۲۰ بهمن در سالن کوچک مرکز تئاتر مولوی آغاز می‌کند. در این نمایش که هرشب ساعت ۱۹ و به مدت زمان ۵۰ دقیقه روی صحنه می‌رود، نویسنده و کارگردان اثر، به صورت تک پرسوناژ ایفای نقش می‌کند.

همچنین  نمایش «و همیشه پاییز» به نویسندگی و کارگردانی مهیار جوادی‌ها از ۲۳ بهمن در سالن اصلی تئاتر مولوی روی صحنه می‌رود.

در این نمایش نیز که هر شب ساعت ۱۸ و با مدت زمان ۶۰  دقیقه اجرا می‌شود، ایلناز شعبانی و یکتا طبیبی بازی کرده و دراماتورژی این اثر را حسین توازنی‌زاده عهده‌دار است.

«پنهان خانه پنج در» به نویسندگی حسین کیانی و کارگردانی آرش فلاحت‌پیشه نیز از ۲۴ بهمن تا ببست و ششم اسفند در سالن اصلی مرکز تئاتر مولوی روی صحنه می‌رود.

در این نمایش که هر شب ساعت ۲۰ و با مدت زمان ۷۰  دقیقه اجرا می‌شود، کوشا ابراهیمی، مریم بهشتی، حمید باهوش، علیرضا رشیدی، مائده شهوازیان، سارا علاقمند، سارا فتحی و آیدا نوروزی بازی می‌کنند.دراماتورژی این اثر نیز بر عهده محمدامیر یاراحمدی بوده است.

۵۷۵۷

پایگاه خبری نهانه - کلیه مطالب از سایت های مجاز جمع آوری شده است و پایگاه خبری نهانه مسئولیتی درقبال محتوا نخواهد داشت. همچنین این پایگاه خبری تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است.


گروه اقتصاد : «ابر شلوارپوش» به مولوی می‌آید

«ابر شلوارپوش» به مولوی می‌آید

درباره‌ پایگاه خبری نهانه

پایگاه خبری نهانه - جدیدترین اخبار ایران و جهان را در پایگاه خبری نهانه مشاهده بفرمایید. دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی
دوره بازرسی جوش