ابتکار: موضوع خانواده به گفتمان غالب بخش دولتی و غیردولتی تبدیل شود

پایگاه خبری نهانه گزارش می دهد: ابتکار: موضوع خانواده به گفتمان غالب بخش دولتی و غیردولتی تبدیل شود در اخبار سیاسی

به گزارش گروه خبری نهانه به نقل از ایرنا، معصومه ابتکار دوشنبه شب در نشست احزاب و سازمان های مردم نهاد استان یزد اظهار کرد: خانواده و ارتباط بین نسلی از مسائل مهمی است که باید به آن توجه ویژه شود زیرا منشاء بسیاری از مسائل جامعه به خانواده و مشکلات این نهاد بازمی گردد که در این زمینه سازمان های مردم نهاد برای کاهش آسیب های اجتماعی می توانند نقش تعیین کننده ای در کنار دستگاه های دولتی داشته باشند.
وی تصریح کرد: باید نگاه جامع به مسائل خانواده و جوانان داشته باشیم زیرا برخی بی توجهی ها به حوزه زنان و خانواده باعث آسیب‌هایی شده ولازم است که اراده و حرکت ملی در این زمینه صورت گیرد.
ابتکار گفت: برای حل مشکلات حوزه خانواده، طرح گفت ‌و ‌گوی ملی ارائه شده تا از تمام ظرفیت‌های اجتماعی‌، فرهنگی و سیاسی کشور بنحو مطلوب در این راستا استفاده ‌شود.
معاون رئیس جمهوری در امور زنان و خانواده یادآور شد: بین احزاب سیاسی در مورد مباحث ملی و اصولی کشور اختلافی نیست و همه قبول دارند که خانواده بنیان جامعه است و مهمترین نقش را برعهده دارد.
خانه احزاب استان یزد با مشارکت سه جناح اصولگرا، اصلاح‌طلب و مستقل ۱۹ بهمن ۱۳۹۵ به صورت رسمی افتتاح شد.
هم اکنون ۲۲ حزب سیاسی در استان یزد مشغول به فعالیت هستند.
۷۵۳۶/ ۶۰۱۴/ خبرنگار:کاظم سبحان زاده**انتشار: کاظم شاملو

انتهای پیام /*

کلیه مطالب از مراجع معتبر و مجاز جمع آوری شده است و پایگاه خبری نهانه مسئولیتی در قبال محتوا ندارد. این سایت تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است. جدیدترین اخبار ایران و جهان را در پایگاه خبری نهانه مشاهده بفرمایید.


مشاهده : ابتکار: موضوع خانواده به گفتمان غالب بخش دولتی و غیردولتی تبدیل شود

ابتکار: موضوع خانواده به گفتمان غالب بخش دولتی و غیردولتی تبدیل شود

۲۳ January 2018 | 1:32 am

دوره بازرسی جوش