جمعه , ۲۶ شهریور ۱۴۰۰
طراحی سایت در اصفهان
آمریکا: روابط عمیق با اسرائیل را در بالاترین سطح حفظ خواهیم کرد

آمریکا: روابط عمیق با اسرائیل را در بالاترین سطح حفظ خواهیم کرد


به گزارش پایگاه خبری نهانه به نقل از مهر به نقل از الجزیره، وزارت خارجه ایالات متحده آمریکا با اشاره به بروز برخی تغییرات در ساختار سیاسی رژیم صهیونیستی در جایگزین کردن رئیس این رژیم با شخصی دیگر تأکید کرد که واشنگتن صرف نظر از اینکه چه کسی در رأس هرم قدرت در رژیم اشغالگر اسرائیلی قرار داشته باشد، روابط عمیق و استراتژیک خود را با این رژیم در بالاترین سطح حفظ خواهد کرد.

گفتنی است که «ند پرایس» سخنگوی وزارت خارجه آمریکا در پی دیدار «آنتونی بلینکن» وزیر خارجه این کشور با «بنی گانتز» وزیر جنگ رژیم صهیونیستی در واشنگتن، در سخنانی حمایت قاطع واشنگتن از تل آویو را اعلام کرده و گفته بود که این حمایت‌ها به کابینه خاصی در این رژیم محدود نخواهد بود.

بر اساس این گزارش، ند پرایس گفت: «ما قصد نداریم در خصوص تشکیل دولت (کابینه رژیم صهیونیستی) در زمانی که روند آن در جریان است، صحبتی کنیم. جدا از آنچه رخ خواهد داد و صرف نظر از اینکه چه کابینه‌ای مشغول به کار باشد، پشتیبانی سرسخت و حمایت آهنین ما از اسرائیل پابرجا خواهد ماند».

در همین راستا، «جن ساکی» سخنگوی کاخ سفید نیز طی سخنانی جداگانه در جریان نشست خبری روز پنجشنبه خود، در پاسخ به پرسش یکی از خبرنگاران که آیا با تغییر نخست وزیر اسرائیل، تغییری در رویکرد آمریکا در قبال تل آویو ایجاد خواهد شد یا خیر، تأکید کرد: «اسرائیل کماکان به عنوان متحد و شریک استراتژیک و مهم آمریکا باقی خواهد ماند، شریکی که با آن روابط امنیتی داشته‌ایم و (این روابط) ادامه پیدا خواهد کرد».

پایگاه خبری نهانه - کلیه مطالب از سایت های مجاز جمع آوری شده است و پایگاه خبری نهانه مسئولیتی درقبال محتوا نخواهد داشت. همچنین این پایگاه خبری تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است.


پایگاه خبری نهانه : آمریکا: روابط عمیق با اسرائیل را در بالاترین سطح حفظ خواهیم کرد

آمریکا: روابط عمیق با اسرائیل را در بالاترین سطح حفظ خواهیم کرد

درباره‌ پایگاه خبری نهانه

پایگاه خبری نهانه - جدیدترین اخبار ایران و جهان را در پایگاه خبری نهانه مشاهده بفرمایید. دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی
دوره بازرسی جوش