جمعه , ۷ آذر ۱۳۹۹
طراحی سایت در اصفهان
آمریکا از ویزا به عنوان سلاح علیه دیگران استفاده می‌کند

آمریکا از ویزا به عنوان سلاح علیه دیگران استفاده می‌کند


به گزارش پایگاه خبری نهانه به نقل از مهر به نقل از وزارت خارجه چین، غیبت چین در هفتادمین اجلاس بین‌المللی فضانوردی در آمریکا در جلسه خبری «هو چونینگ» سخنگوی وزارت امور خارجه چین با خبرنگاران مورد پرسش قرار گرفت که در این ارتباط سخنگوی وزارت خارجه چین از عدم صدور ویزای آمریکا برای شرکت کنندگان و محققان چینی برای حضور در این نشست خبر داد.

سخنگوی وزارت خارجه چین با انتقاد از عدم صدور ویزا برای شرکت کنندگان چینی برای حضور در نشست بین‌المللی فضانوردی در آمریکا، واشنگتن را متهم کرد که از «ویزای آمریکا» به عنوان سلاح علیه دیگر کشورها استفاده می‌کند.

پیش از این نیز عدم صدور ویزا از سوی واشنگتن برای برخی نمایندگان دیگر کشورها از جمله روسیه در جریان اجلاس سالانه سازمان ملل خبر ساز شده بود، هرچند کاخ سفید حاضر به توضیح در این ارتباط نشده است.

پایگاه خبری نهانه - کلیه مطالب از سایت های مجاز جمع آوری شده است و پایگاه خبری نهانه مسئولیتی درقبال محتوا نخواهد داشت. همچنین این پایگاه خبری تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است.


پایگاه خبری نهانه : آمریکا از ویزا به عنوان سلاح علیه دیگران استفاده می‌کند

آمریکا از ویزا به عنوان سلاح علیه دیگران استفاده می‌کند

درباره‌ پایگاه خبری نهانه

پایگاه خبری نهانه - جدیدترین اخبار ایران و جهان را در پایگاه خبری نهانه مشاهده بفرمایید. دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی
دوره بازرسی جوش