چهارشنبه , ۸ بهمن ۱۳۹۹
طراحی سایت در اصفهان
آمادگی برای برقراری ارتباطات ماهواره‌ای در مناطق سیل زده

آمادگی برای برقراری ارتباطات ماهواره‌ای در مناطق سیل زده


به گزارش خبرنگار پایگاه خبری نهانه به نقل از مهر، مرتضی براری با انتشار پستی در اینستاگرام اعلام کرد: سازمان فضایی ایران با همکاری اپراتورهای ارائه دهنده خدمات ماهواره‌ای کشور آمادگی دارد به سازمان‌ها و نهادهای کشور در مناطق حادثه دیده خدمات ارتباطی ماهواره‌ای سیار و ثابت ارائه کند.

همچنین وی یادآور شد: مدیران و کارشناسان سازمان فضایی تا اتمام وضعیت بحران سیل در کشور به صورت بیست و چهار ساعته پیگیر و پاسخگو خواهند بود.

رئیس سازمان فضایی همچنین در پست دیگری افزود: هم اکنون برخی از روستاهای دورافتاده و مناطق صعب العبور کشور تحت پوشش ارتباطات ماهواره‌ای پایدار هستند.

وی گفت: با توجه به اینکه کشور ما در معرض بلایای مختلف قرار دارد و از نظر بلایای طبیعی جز ۱۱ کشور اول دنیا است، ضروری است تا سهم ارتباطات ماهواره‌ای را در کشور افزایش دهیم تا در مواقع بحران از ارتباطی پایدار و مصون از حوادث طبیعی برخوردار باشیم.

براری گفت: در اولین روز اداری و طی جلسه با مدیران سازمان تاکید شد تا در سال جاری نسبت به توسعه ارتباطات ماهواره‌ای در کشور با همکاری و تعامل با شرکت‌های خدمات دهنده ارتباطات ماهواره‌ای اقدامات جدی صورت گیرد.

وی گفت: شرکت‌های خصوصی ارائه دهنده ارتباطات ماهواره‌ای هم برای تحقق این برنامه اعلام آمادگی و همکاری کرده‌اند.

پایگاه خبری نهانه - کلیه مطالب از سایت های مجاز جمع آوری شده است و پایگاه خبری نهانه مسئولیتی درقبال محتوا نخواهد داشت. همچنین این پایگاه خبری تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است.


گروه نهانه: آمادگی برای برقراری ارتباطات ماهواره‌ای در مناطق سیل زده

آمادگی برای برقراری ارتباطات ماهواره‌ای در مناطق سیل زده

درباره‌ پایگاه خبری نهانه

پایگاه خبری نهانه - جدیدترین اخبار ایران و جهان را در پایگاه خبری نهانه مشاهده بفرمایید. دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی
دوره بازرسی جوش