چهارشنبه , ۲۶ خرداد ۱۴۰۰
طراحی سایت در اصفهان
آمادگی آسایشگاه خیریه کهریزک البرز برای دریافت فطریه

آمادگی آسایشگاه خیریه کهریزک البرز برای دریافت فطریه


به گزارش بازرگانی پایگاه خبری نهانه به نقل از مهر به نقل روابط عمومی آسایشگاه خیریه کهریزک البرز، این مرکز که نگهداری طیف وسیعی از مددجویان و سالمندان واجد شرایط را عهده دار است آمادگی خود را برای دریافت زکات فطره و کمک‌های مردمی اعلام کرد.

در روایتی از امام صادق (ع) ذکر شده که همانا دادن زکات فطره از جمله عوامل تمام کننده و کمال‌بخش روزه است چرا که هرکس روزه بگیرد ولی زکات فطره را ادا نکند، مانند آن است که روزه‌ای نگرفته است.

آسایشگاه خیریه کهریزک البرز با نگهداری شبانه روزی بیش از ۵۰۰ نفر سالمند، بیمار ام اس، ضایعه نخاعی و کودکان معلول و اوتیسم با ارائه خدمات شبانه روزی به توانخواهان توانسته با کمک‌های خیرین و نیکوکاران باور کهریزک محلی برای زندگی نه زنده ماندن را به بهترین شکل تقویت کند. با اتمام ماه مبارک رمضان و پرداخت فطریه به مستمندان که از فریضه‌های این ماه مبارک است این مرکز آمادگی خود را در یک پویش سراسری به منظور اجرای احکام رمضانیه و دریافت وجوهات مردمی و کفاره اعلام می‌کند.

بنابراین ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات هموطنان، این مرکز چشم به راه کمک‌های صادقانه و دریافت وجوهات شرعی اعم از فطریه عام و سادات و کفاره است. با توجه به ایام کرونا علاقه مندان می‌توانند وجوهات خود را غیر حضوری از با پرداخت از طریق شماره حساب کارت توسعه و تعاون ۵۰۲۹۰۸۷۰۰۱۲۰۹۲۲۳ در وجه آسایشگاه خیریه کهریزک البرز واریز کنند.

پایگاه خبری نهانه - کلیه مطالب از سایت های مجاز جمع آوری شده است و پایگاه خبری نهانه مسئولیتی درقبال محتوا نخواهد داشت. همچنین این پایگاه خبری تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است.


گروه اقتصاد : آمادگی آسایشگاه خیریه کهریزک البرز برای دریافت فطریه

آمادگی آسایشگاه خیریه کهریزک البرز برای دریافت فطریه

درباره‌ پایگاه خبری نهانه

پایگاه خبری نهانه - جدیدترین اخبار ایران و جهان را در پایگاه خبری نهانه مشاهده بفرمایید. دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی
دوره بازرسی جوش