جمعه , ۱۵ اسفند ۱۳۹۹
طراحی سایت در اصفهان
آل خلیفه در اتحادیه عرب سنگ صهیونیستها را به سینه می‌زند

آل خلیفه در اتحادیه عرب سنگ صهیونیستها را به سینه می‌زند


به گزارش پایگاه خبری نهانه به نقل از مهر، منابع دیپلماتیک به شبکه المیادین اعلام کرد: تلاشهایی در اتحادیه عرب برای سنگ اندازی در برابر موضوع فلسطین و جلوگیری از پرداختن به مسئله فلسطین و قانع کردن فلسطینیان به پذیرش طرح پیشنهادی «دونالد ترامپ»، رئیس جمهوری آمریکا برای سازش با رژیم صهیونیستی موسوم به «معامله قرن» جریان دارد.

این منابع بیان کردند: برخی کشورهای جهان عرب مانع از اقدام تشکیلات خودگردان فلسطین در اتحادیه عرب در راستای بررسی یا محکومیت توافق اخیر میان امارات و رژیم صهیونیستی برای عادی سازی روابط دو جانبه می شوند و از طریق نفوذ خود و پشتیبانی کشورهای ثروتمند  به تهدید فلسطینی ها روی آورده اند.

منابع مذکور تاکید کردند: آن چه در اتحادیه عرب در جریان است، یک نبرد سهمگین پنهانی به شمار می آید.

منابع دیپلماتیک با اشاره به تحرکات آل خلیفه علیه مساله فلسطین اعلام کردند: درخواست فلسطین برای برگزاری جلسه فوق العاده اتحادیه عرب جهت اعلام مخالفت با عادی سازی روابط میان امارات و رژیم صهیونیستی، به دلیل اعتراض بحرین پذیرفته نشد. 

منابع مذکور تاکید کردند: فلسطین خواهان قرار دادن بند مخالفت با عادی سازی در حاشیه جلسه عادی اتحادیه در نهم ماه جاری میلادی شد؛ اما بحرین درخواست فلسطین برای قرار دادن بند مخالفت با عادی سازی در حاشیه جلسه عادی اتحادیه عرب را نپذیرفت و تهدید کرد که به نوبه خود، بندی برای حمایت از عادی سازی و تشویق معامله قرن قرار خواهد داد.

 منابع دیپلماتیک بیان کردند: برخی کشورها به دنبال استیلاء و در اختیار گرفتن تصمیم گیری فلسطینی ها هستند و تلاش می کنند که آنها را با زور و اکراه وارد معامله قرن کنند. هدف از این کار، باز کردن در به روی اسرائیل است تا در کشورهای عربی هر کاری می خواهد انجام دهد و جولان دهد؛ بدون آن که این کشورها نامی از فلسطین ببرند.

پایگاه خبری نهانه - کلیه مطالب از سایت های مجاز جمع آوری شده است و پایگاه خبری نهانه مسئولیتی درقبال محتوا نخواهد داشت. همچنین این پایگاه خبری تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است.


پایگاه خبری نهانه : آل خلیفه در اتحادیه عرب سنگ صهیونیستها را به سینه می‌زند

آل خلیفه در اتحادیه عرب سنگ صهیونیستها را به سینه می‌زند

درباره‌ پایگاه خبری نهانه

پایگاه خبری نهانه - جدیدترین اخبار ایران و جهان را در پایگاه خبری نهانه مشاهده بفرمایید. دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی
دوره بازرسی جوش