پنج شنبه , ۷ اسفند ۱۳۹۹
طراحی سایت در اصفهان
آلودگی هوا در اصفهان اوج گرفت / شاخص کیفی ۱۸۸

آلودگی هوا در اصفهان اوج گرفت / شاخص کیفی ۱۸۸


بابک صادقیان در گفت‌وگو با خبرنگار پایگاه خبری نهانه به نقل از مهر با اشاره به وضعیت کیفی هوای کلانشهر اصفهان طی ۲۴ ساعت منتهی به ساعت ۱۰ صبح امروز اظهار داشت: در حال حاضر شاخص کیفی هوای اصفهان با قرار گرفتن بر روی عدد ۱۸۸ در بالاترین جد خود طی چند روز گذشته قرار گرفت.

وی با بیان اینکه میانگین شاخص کیفی هوا در اصفهان در حال حاضر شاخص ۱۶۸ را نشان می‌دهد، ابراز داشت: روز گذشته نیز میانگین شاخص کیفی هوای اصفهان با قرار گرفتن بر روی عدد ۱۶۵ در وضعیت ناسالم برای عموم بود.

هوای ایستگاه خرازی بنفش شد

مدیر امور آزمایشگاه‌های محیط زیست استان اصفهان با بیان اینکه در حال حاضر کیفیت هوا در ایستگاه خرازی با قرار گرفتن بر روی شاخص ۲۰۷ در وضعیت بسیار خطرناک ثبت شده است، افزود: کیفیت هوا در احمدآباد ۱۹۰، استانداری ۱۹۸، پروین ۱۶۱ و رودکی ۱۸۶ در وضعیت ناسالم برای عموم است.

وی ادامه داد: کیفیت هوا در ایستگاه سگزی با قرار گرفتن بر روی شاخص ۶۸ وضعیت سالم را برای این منطقه نشان می‌دهد.

صادقیان در خصوص کیفیت هوا در دیگر شهرهای استان اصفهان نیز ابراز داشت: کیفیت هوا در شاهین شهر و مبارکه به ترتیب با قرار گرفتن بر روی شاخص ۱۰۳ و ۱۳۱ وضعیت ناسالم برای گروه‌های حساس را در این منطقه نشان می‌دهد.

پایگاه خبری نهانه - کلیه مطالب از سایت های مجاز جمع آوری شده است و پایگاه خبری نهانه مسئولیتی درقبال محتوا نخواهد داشت. همچنین این پایگاه خبری تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است.


گروه اجتماعی : آلودگی هوا در اصفهان اوج گرفت / شاخص کیفی ۱۸۸

آلودگی هوا در اصفهان اوج گرفت / شاخص کیفی ۱۸۸

درباره‌ پایگاه خبری نهانه

پایگاه خبری نهانه - جدیدترین اخبار ایران و جهان را در پایگاه خبری نهانه مشاهده بفرمایید. دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی
دوره بازرسی جوش