پنج شنبه , ۶ آذر ۱۳۹۹
طراحی سایت در اصفهان
آلمان: شیوع کرونا را کنترل کردیم

آلمان: شیوع کرونا را کنترل کردیم


به گزارش پایگاه خبری نهانه به نقل از مهر به نقل از خبرگزاری فرانسه، «ینس اسپان»، وزیر بهداشت آلمان روز جمعه اعلام کرد که شیوع ویروس کرونا در کشورش تحت کنترل و قابل مدیریت شده است.

وزیر بهداشت آلمان دلیل سخنانش را این موضوع اعلام کرد که تعداد بهبود یافتگان در حال افزایش و در مقابل تعداد کمتری به آمار مبتلایان جدید به کرونا افزوده می‌شود.

وزیر بهداشت آلمان از اقدامات کشورش نیز دفاع کرد و گفت در مقایسه با دیگر کشورها عملکرد بهتری داشته‌ایم.

این سخنان وزیر بهداشت آلمان پس از آن اعلام می‌شود که «آنگلا مرکل»، صدراعظم این کشور گفت که گام‌های ابتدایی برای کاهش محدودیت‌ها و بازگشایی برخی فروشگاه‌ها تا هفته آینده برداشته خواهد شد، هرچند هم صدراعظم و هم وزیر بهداشت آلمان تاکید کردند که این گام‌ها تدریجی خواهد بود.

وزیر بهداشت آلمان این را نیز افزود که در کشورش تا کنون برای ۱ میلیون و ۷۰۰ هزار نفر آزمایش کرونا انجام شده و او و کارشناسان بهداشتی و سلامت نسبت به توانایی برای مدیریت شیوع کرونا اطمینان دارند.

براساس آخرین آمار وزارت بهداشت آلمان تا کنون ۱۳۳ هزار نفر در این کشور به بیماری ناشی از ویروس کرونا مبتلا شده‌اند که از این تعداد حدود ۳۹۰۰ نفر جان خود را از دست داده‌اند.

پایگاه خبری نهانه - کلیه مطالب از سایت های مجاز جمع آوری شده است و پایگاه خبری نهانه مسئولیتی درقبال محتوا نخواهد داشت. همچنین این پایگاه خبری تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است.


پایگاه خبری نهانه : آلمان: شیوع کرونا را کنترل کردیم

آلمان: شیوع کرونا را کنترل کردیم

درباره‌ پایگاه خبری نهانه

پایگاه خبری نهانه - جدیدترین اخبار ایران و جهان را در پایگاه خبری نهانه مشاهده بفرمایید. دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی
دوره بازرسی جوش