سه شنبه , ۶ آبان ۱۳۹۹
طراحی سایت در اصفهان
آغاز قریب الوقوع دور سوم مذاکرات طرف های یمنی درباره الحدیده

آغاز قریب الوقوع دور سوم مذاکرات طرف های یمنی درباره الحدیده


به گزارش پایگاه خبری نهانه به نقل از مهر به نقل از المیادین، ژنرال «پاتریک کامائرت» رئیس تیم ناظران سازمان ملل برای برگزاری نشست سوم با طرف های یمنی و بررسی چگونگی استقرار نیروهای بین المللی در الحدیده آماده می شود.

بر اساس این گزارش، کامائرت با هیئت دولت مستعفی یمن در دریای سرخ دیدار کرده است و هیئت انصارالله نیز روز یکشنبه به این نشست اضافه خواهد شد.

از سوی دیگر، کمیته ناظر بر آتش بس در الحدیده یمن نشست بعدی خود را بر روی یک کشتی در نزدیکی سواحل شهر بندری الحدیده برگزار خواهد کرد.

منابع یمنی و نیز سازمان ملل روز شنبه علت انتخاب کشتی برای برگزاری این نشست را عدم توافق طرف های درگیر در جنگ یمن بر سر محل برگزاری این نشست عنوان کردند.

کمیته هماهنگی استقرار دوباره که ریاست آن بر عهده سازمان ملل و شامل اعضایی از هر دو طرف است نشست هایی را برای اجرای آتش بس برگزار می کند.

یکی از منابع گفت سازمان ملل یک کشتی را به عنوان مقر این کمیته و نشست های آن اجاره کرده است.

یک منبع دیگر گفت نمایندگان طرف های درگیر با بالگردهای سازمان ملل به این کشتی منتقل خواهند شد.

پایگاه خبری نهانه - کلیه مطالب از سایت های مجاز جمع آوری شده است و پایگاه خبری نهانه مسئولیتی درقبال محتوا نخواهد داشت. همچنین این پایگاه خبری تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است.


پایگاه خبری نهانه : آغاز قریب الوقوع دور سوم مذاکرات طرف های یمنی درباره الحدیده

آغاز قریب الوقوع دور سوم مذاکرات طرف های یمنی درباره الحدیده

درباره‌ پایگاه خبری نهانه

پایگاه خبری نهانه - جدیدترین اخبار ایران و جهان را در پایگاه خبری نهانه مشاهده بفرمایید. دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی
دوره بازرسی جوش