شنبه , ۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۰
طراحی سایت در اصفهان
آغاز ثبت نام دوره‌های آموزش آنلاین بورس در کارگزاری دلیران پارس

آغاز ثبت نام دوره‌های آموزش آنلاین بورس در کارگزاری دلیران پارس


به گزارش بازرگانی پایگاه خبری نهانه به نقل از مهر به نقل از روابط عمومی کارگزاری دلیران پارس، در راستای فرهنگ سازی و توسعه و ترویج دانش حضور در بازار سرمایه، برگزاری دوره‌های تخصصی آموزش بورس برای سهامداران، معامله گران و علاقمندان این بازار در دستور کار قرار گرفته است.

بر این اساس ثبت نام دوره‌های «تابلو خوانی» در ۶ جلسه دو ساعته، «تحلیل تکنیکال» در ۱۲ جلسه ۲ ساعته، «تحلیل بنیادی» در ۶ جلسه ۲ ساعته، «امواج الیوت» در ۸ جلسه دو ساعته و «روانشناسی بازار» در ۴ جلسه دو ساعته با حضور اساتید مجرب و فعال بازار سرمایه آغاز شد.

بنا بر این گزارش آن دسته از علاقمندان شرکت در دوره‌ها که از تاریخ ۱۴ تا ۲۱ بهمن ماه مصادف با ایام گرامیداشت روز مادر و مقام زن اقدام به ثبت نام کنند، از تخفیف ویژه ثبت نام برخوردار خواهند شد.

متقاضیان جهت ثبت نام آنلاین و کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به بخش آموزش وب سایت کارگزاری دلیران پارس مراجعه کنند.

همچنین در صورت نیاز به ارتباط با مسئولان واحد آموزش کارگزاری دلیران پارس، شماره تماس ۴۱۵۶۵۰۰۰ داخلی ۲۴۰ و پیش شماره ۰۲۱ برای دیگر استان‌ها در اختیار مراجعان است.

اخیراً برخی مسئولان بلند پایه بورس با اشاره به رشد ۱۲۰ درصدی شاخص کل و افزایش ارزش معاملات از ۱,۰۰۰ هزار میلیارد تومان به ۴,۰۰۰ هزار میلیارد تومان از ابتدای سال جاری تا پایان دی ماه، بخش قابل توجهی از مشکلات به وجود آمده برای سهامداران تازه وارد را فقدان تخصص و دانش کافی برای حضور در بازار تخصصی سهام دانسته و حتی اعلام کردند: کسانی که بخواهند از این پس وارد بازار سرمایه شود باید یک دوره آموزش ۶ ماهه را طی کرده و در صورت موفقیت در آزمون مستقلاً” وارد این بازار تخصصی شود.

بر این اساس باید تاکید کرد که با «آموزش حرفه ای» «در سود ماندن» دور از دسترس نیست.
 

پایگاه خبری نهانه - کلیه مطالب از سایت های مجاز جمع آوری شده است و پایگاه خبری نهانه مسئولیتی درقبال محتوا نخواهد داشت. همچنین این پایگاه خبری تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است.


گروه اقتصاد : آغاز ثبت نام دوره‌های آموزش آنلاین بورس در کارگزاری دلیران پارس

آغاز ثبت نام دوره‌های آموزش آنلاین بورس در کارگزاری دلیران پارس

درباره‌ پایگاه خبری نهانه

پایگاه خبری نهانه - جدیدترین اخبار ایران و جهان را در پایگاه خبری نهانه مشاهده بفرمایید. دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی
دوره بازرسی جوش