چهارشنبه , ۱۳ اسفند ۱۳۹۹
طراحی سایت در اصفهان
آزمای جدید با پرونده «شطرنج باد» روی پیشخوان آمد

آزمای جدید با پرونده «شطرنج باد» روی پیشخوان آمد


به گزارش خبرنگار پایگاه خبری نهانه به نقل از مهر، صدوپنجاه‌وچهارمین شماره ماهنامه فرهنگی اجتماعی «آزما» برای دی و نیمه اول بهمن ۹۹ به‌تازگی منتشر شده و روی پیشخوان مطبوعات آمده است.

این‌شماره از مجله مورد اشاره با پرونده ویژه درباره فیلم «شطرنج باد» ساخته محمدرضا اصلانی در سال ۱۳۵۵ همراه است. این‌پرونده با عنوان «شطرنج باد؛ نگاهی به تولد دوباره یک فیلم» منتشر شده و نوشته‌ و گفتگوهایی از محمدرضا اصلانی، فخری خوروش، سعید نوری، سعید عقیقی، ناصر فکوهی و حوری اعتصام را در بر می‌گیرد.

پرونده اول این‌شماره هم «کتاب و رسانه‌های لاکتاب!» با ۳ مطلب است: «مساله رسانه کتابخوانی نیست»، «تهران کتاب ندارد!» و «جالی خالی کتاب در هنر هفتم ایرانی!». این‌پرونده هم با نوشته‌ها و گفتگوهایی از علی‌اصغر محمدخانی، پوران درخشنده، عباس مخبر، لیلی گلستان، اسدالله شعبانی، محمدجواد حق‌شناس، مهران رسام، اسماعیل عفیفه و آرمان زرین‌کوب همراه است.

تعدادی از اشعار و داستان‌های کوتاه نویسندگان داخلی و خارجی هم در ادامه مطالب این‌شماره آزما چاپ شده‌اند. «پیشخوان کتاب» برای معرفی آثار جدید بازار کتاب از دیگر بخش‌های مجله آزماست.

این‌مجله با ۷۵ صفحه و قیمت ۲۵ هزار تومان منتشر شده است.

پایگاه خبری نهانه - کلیه مطالب از سایت های مجاز جمع آوری شده است و پایگاه خبری نهانه مسئولیتی درقبال محتوا نخواهد داشت. همچنین این پایگاه خبری تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است.


گروه اجتماعی : آزمای جدید با پرونده «شطرنج باد» روی پیشخوان آمد

آزمای جدید با پرونده «شطرنج باد» روی پیشخوان آمد

درباره‌ پایگاه خبری نهانه

پایگاه خبری نهانه - جدیدترین اخبار ایران و جهان را در پایگاه خبری نهانه مشاهده بفرمایید. دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی
دوره بازرسی جوش