دوشنبه , ۵ خرداد ۱۳۹۹
طراحی سایت در اصفهان
آزمایش هواپیمای تمام برقی ناسا

آزمایش هواپیمای تمام برقی ناسا


به گزارش پایگاه خبری نهانه به نقل از مهر به نقل از اینترستینگ اینجرینرینگ، این هواپیما که به ایکس ۵۷ مکسول مد ۲ نیز مشهور است، اولین هواپیمای تمام برقی ناسا محسوب می شود.

قرار است ناسا دو مدل هواپیمای برقی دیگر را نیز در اختیار بگیرد. تمامی این هواپیماها قابلیت حمل انسان را نیز دارند. ناسا هدف از استفاده از هواپیماهای یادشده را افزایش بهره وری، کاهش سروصدا و کمک به حفاظت از محیط زیست اعلام کرده است.

در صورت تکمیل موفق آزمایش ها بر روی این هواپیمای برقی، ناسا اطلاعات مربوط به طراحی و موتور آنها را در اختیار دیگر فعالان صنعت هواپیمایی قرار می دهد. ناسا هنوز اعلام نکرده قصد دارد از هواپیماهای یادشده به چه منظوری استفاده کند. اما احتمال می رود که این هواپیماها وظیفه جابجایی بار و انسان را در مسافت های کوتاه برای پیشبرد ماموریت های محوله روزانه بر عهده بگیرند.

پایگاه خبری نهانه - کلیه مطالب از سایت های مجاز جمع آوری شده است و پایگاه خبری نهانه مسئولیتی درقبال محتوا نخواهد داشت. همچنین این پایگاه خبری تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است.


گروه نهانه: آزمایش هواپیمای تمام برقی ناسا

آزمایش هواپیمای تمام برقی ناسا

درباره‌ پایگاه خبری نهانه

پایگاه خبری نهانه - جدیدترین اخبار ایران و جهان را در پایگاه خبری نهانه مشاهده بفرمایید. دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی
دوره بازرسی جوش