• Home
  • آزمایش سامانه جدید ضد موشکی روسیه با موفقیت انجام شد

آزمایش سامانه جدید ضد موشکی روسیه با موفقیت انجام شدبه گزارش پایگاه خبری نهانه به نقل از مهر به نقل از تاس، وزارت دفاع روسیه با انتشار بیانیه ای از آزمایش موفقیت آمیز سامانه جدید ضد موشکی خود توسط نیروی هوایی این کشور خبر داد.

بر اساس این گزارش، وزارت دفاع روسیه با انتشار بیانیه ای رسمی در این خصوص اعلام کرد: خدمه رزمی یگان پدافند هوایی و پدافند موشکی نیروی هوافضا روسیه آزمایش موشکی جدید خود را با موفقیت در سایت موشکی ساری – شاگان (واقع در قزاقستان) به انجام رساندند.

در همین راستا، «سرگئی گرابچوک» فرمانده نیروی هوایی روسیه با تایید این خبر گفت که در جریان این آزمایش موشکی، مجموعه ای از آزمایش های مبتی بر پارامترهای مشخص بر روی سامانه موشکی مذکور انجام شد.

وی تاکید کرد: سیستم دفاع موشکی جدید (روسیه) پس از پشت سر گذاشتن مجموعه ای از آزمایش ها، اکنون پارامترهای مد نظر را در اختیار دارد. خدمه نظامی با موفقیت در انجام وظیفه خود برای مورد اصابت قرار دادن هدف تعیین شده، به اهداف خود دست یافتند.

لازم به ذکر است آزمایش قبلی این سامانه موشکی پیشتر در ماه آوریل انجام شده بود.

پایگاه خبری نهانه - کلیه مطالب از سایت های مجاز جمع آوری شده است و پایگاه خبری نهانه مسئولیتی درقبال محتوا نخواهد داشت. همچنین این پایگاه خبری تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است.


پایگاه خبری نهانه : آزمایش سامانه جدید ضد موشکی روسیه با موفقیت انجام شد

آزمایش سامانه جدید ضد موشکی روسیه با موفقیت انجام شد