• Home
  • آرزوی علیرضا بیرانوند برای تیم ملی+توصیف پنالتی عمان

آرزوی علیرضا بیرانوند برای تیم ملی+توصیف پنالتی عمانعلیرضا بیرانوند پس از پیروزی دو بر صفر ایران برابر عمان در مرحله یک هشتم نهایی رقابت های جام ملت های آسیا گفت: این برد را به مردم ایران تقدیم می کنیم چرا که واقعا برد شیرینی به دست آوردیم. این برد ما را به جمع هشت تیم برتر آسیا برد و واقعا این پیروزی سهم ما بود.
 
وی افزود: اگر قرار است فردی به عنوان بهترین بازیکن انتخاب شود، این تیم ما است که تا الان بهترین جام بوده چرا که واقعا تیم یکدست و یکدلی داریم و امیدوارم بتوانیم به این روند ادامه دهیم.
دروازه بان تیم ملی فوتبال ایران در رابطه با اینکه آیا به لژیونر شدن پس از این مسابقات فکر می کند یا خیر، تصریح کرد: من فعلا فقط به قهرمانی تیم ملی فوتبال ایران در آسیا پس از ۴۳ سال فکر می کنم. پس از آن به همه چیز فکر می کنم.

وی در خصوص اینکه پنالتی که او مهار کرد ایران را به بازی بازگرداند، اضافه کرد: پنالتی واقعا در بدترین زمان ممکن اعلام شد. پنالتی اولین توپی بود که به دست من خورد و این واقعا برایم سخت بود.
دروازه بان تیم ملی فوتبال ایران در رابطه با کمک سردار آزمون به مهار پنالتی خاطر نشان کرد: سردار به تصمیمی که برای مهار پنالتی گرفته بودم کمک کرد چرا که من بازیکن حریف را انالیز کرده بودم.

طبق آنالیزهایی که از کاپیتان حریف کرده بودم تصمیم گرفتم به آن سمت بروم و وقتی سردار هم این موضوع را به من گوشزد کرد روی تصمیمم مطمئن شدم. بیرانوند در خصوص حواشی اخیر ایجاد شده در خصوص تیم ملی گفت: اصلا این مسائل را دنبال نمی کنیم و فقط تمرکزمان روی بازی است. واقعا از هیچ چیز خبر نداریم و فضای اردو خیلی خوب است و بازخوردهایی که از مردم می گیریم روحیه ما بالا می برد.

وی در رابطه با بازی با چین هم گفت: ما بازی این تیم را ندیدیم و در رختکن شنیدیم این تیم به پیروزی رسیده است. از فردا نقاط ضعف و قوت تیم چین را به صورت دقیق بررسی خواهیم کرد تا در آن دیدار هم بتوانیم به برتری برسیم.

۶۰۶۰

پایگاه خبری نهانه - کلیه مطالب از سایت های مجاز جمع آوری شده است و پایگاه خبری نهانه مسئولیتی درقبال محتوا نخواهد داشت. همچنین این پایگاه خبری تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است.


گروه ورزش: آرزوی علیرضا بیرانوند برای تیم ملی+توصیف پنالتی عمان

آرزوی علیرضا بیرانوند برای تیم ملی+توصیف پنالتی عمان