دوشنبه , ۱۱ مرداد ۱۴۰۰
طراحی سایت در اصفهان
آخرین یافته های علمی درباره «جلبک» به اشتراک گذاشته می شود

آخرین یافته های علمی درباره «جلبک» به اشتراک گذاشته می شود


به گزارش خبرنگار پایگاه خبری نهانه به نقل از مهر، کارگاه مجازی بین المللی فناوری‌های نوین جلبک، توسط بانک ملی جلبک ایران با هدف به اشتراک گذاری و ارتقا دانش حوزه جلبک و کاربردهای آن در حوزه‌های صنعت غذایی، کشاورزی، شیلات، دام پروری، صنعت انرژی، تصفیه زیستی و همچنین دارویی برگزار می‌شود.

این کارگاه برای دانشجویان فرصت آشنایی با پروژه‌های نوین حوزه جلبک، مجموعه‌های فعال مرتبط، محققان و اساتید مشتاق را داشته و همچنین امکان همکاری با آن‌ها و افزایش تجربه نیز وجود دارد. علاوه بر این دانشجویان می‌توانند رزومه خود را برای کارآموزی و یا همکاری در پروژه‌ها به مجموعه بانک ملی جلبک ایران ارسال کنند.

محققان و اساتید نیز می‌توانند با همکاران خود و دانشجویان توانمند و علاقه مند به ادامه همکاری پرداخته و از طرفی، امکان آشنایی با شرکت‌ها و مجموعه‌های فعال و پیشرو در صنعت جلبک و پتانسیل‌های سرمایه گزاری و بازار رو به رشد جلبک را دارند.

کارگاه مجازی بین المللی فناوری‌های نوین جلبک، از ۱۱ تا ۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ به صورت آنلاین با حضور اساتید و دانشجویان برگزار می‌شود.

پایگاه خبری نهانه - کلیه مطالب از سایت های مجاز جمع آوری شده است و پایگاه خبری نهانه مسئولیتی درقبال محتوا نخواهد داشت. همچنین این پایگاه خبری تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است.


گروه نهانه: آخرین یافته های علمی درباره «جلبک» به اشتراک گذاشته می شود

آخرین یافته های علمی درباره «جلبک» به اشتراک گذاشته می شود

درباره‌ پایگاه خبری نهانه

پایگاه خبری نهانه - جدیدترین اخبار ایران و جهان را در پایگاه خبری نهانه مشاهده بفرمایید. دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی
دوره بازرسی جوش