جمعه , ۷ آذر ۱۳۹۹
طراحی سایت در اصفهان
آخرین گزارش از وضعیت تحویل کارت‌های سوخت در ادارات پست

آخرین گزارش از وضعیت تحویل کارت‌های سوخت در ادارات پست

حدود ۴۰۰ هزار نفر در یک ماه اخیر برای صدور کارت سوخت المثنی ثبت نام‌کرده اند و حدود ۶۰۰ هزار کارت سوخت صادر شده در باجه‌های پستی معطله وجود دارد و گزارشات مبتنی بر حرکت متقاضیان به سمت ادارات پست است.

طبق اعلام مسئولان مربوطه طی روزهای اخیر، حدود ۴۰۰ هزار نفر در یک ماه اخیر برای صدور کارت سوخت المثنی ثبت نام‌کرده اند و حدود ۶۰۰ هزار کارت سوخت صادر شده در باجه‌های پستی معطله وجود دارد.

کسانی که اخیرا برای دریافت کارت سوخت المثنی ثبت نام کرده‌اند باید منتظر صدور کارت سوخت بمانند و تا آن زمان از کارت جایگاه‌ها و با مبلغ آزاد هر لیتر ۳۰۰۰ تومان، بنزین خریداری کنند و متقاضیان برای دریافت کارت سوخت خود باید با در دست داشتن مدارک مالکیت خودرو و موتورسیکلت خود، پس از استعلام از سایت epolice.ir ، به ادارات پست مراجعه کنند.

مهدی مقصودی، مجری طرح کارت سوخت شرکت پست در این خصوص گفت:‌ امروز جمعه تا ساعت ۱۶ آماده تحویل کارت های معطله سوخت در باجه های منتخب تهران و سراسر کشور هستیم و این ساعت قابل تمدید است.

وی افزود: باجه های منتخب استان تهران شامل باجه های شهرک قدس، میدان ولیعصر، مفتح، صدر، لشگرک، رسالت، نبرد جنوبی، شهر ری، شوش، چهار راه لشگر، تهرانسر و باجه های پستی شهرستان های تهران و کشور هستند.

مقصودی با بیان اینکه “روزهای غیر تعطیل نیز تا ساعت ۱۸ این کارت ها ارائه می شود”، گفت: از مالکان کارتهای سوخت درخواست می شود برای دریافت کارت سوخت خود، کارت شناسایی وسیله نقلیه را به همراه داشته باشند.

۲۲۳۲۲۷

پایگاه خبری نهانه - کلیه مطالب از سایت های مجاز جمع آوری شده است و پایگاه خبری نهانه مسئولیتی درقبال محتوا نخواهد داشت. همچنین این پایگاه خبری تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است.


پایگاه خبری نهانه : آخرین گزارش از وضعیت تحویل کارت‌های سوخت در ادارات پست

آخرین گزارش از وضعیت تحویل کارت‌های سوخت در ادارات پست

درباره‌ پایگاه خبری نهانه

پایگاه خبری نهانه - جدیدترین اخبار ایران و جهان را در پایگاه خبری نهانه مشاهده بفرمایید. دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی
دوره بازرسی جوش