پنج شنبه , ۶ آذر ۱۳۹۹
طراحی سایت در اصفهان
آخرین وضعیت مهدی تاج پس از ابتلا به کرونا/ دیدار سرپرست با رئیس!

آخرین وضعیت مهدی تاج پس از ابتلا به کرونا/ دیدار سرپرست با رئیس!


به گزارش خبرنگار پایگاه خبری نهانه به نقل از مهر، حیدر بهاروند سرپرست فدراسیون فوتبال به همراه صوفی زاده نایب رئیس بانوان، دکتر سیف، طالقانی و صادق درودگر عصر امروز دوشنبه از مهدی تاج رئیس پیشین فدراسیون عیادت کردند.

دکتر سیف در مورد آخرین وضعیت رئیس پیشین فدراسیون فوتبال گفت: آقای تاج در آلمان مبتلا به بیماری کرنا شدند و در شهر هانوفر تحت درمان قرار گرفتند و با وجود اینکه بیماری شدیدی را تجربه می کردند و توانستند پس از طی کردن دوره درمانی و قرنطینه به سلامت از این مرحله عبور کردند و بعد از بهبودی کامل به کشور برگشتند. 

وی ادامه داد: الان هم با توجه به بیماری زمینه ای که دارند به توصیه پزشکان فعلا باید استراحت کند و کارهای خارج از منزل را نباید انجام دهد. به مرور زمان می تواند کارهای روزمره خودش را انجام دهد. 

پایگاه خبری نهانه - کلیه مطالب از سایت های مجاز جمع آوری شده است و پایگاه خبری نهانه مسئولیتی درقبال محتوا نخواهد داشت. همچنین این پایگاه خبری تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است.


گروه ورزش: آخرین وضعیت مهدی تاج پس از ابتلا به کرونا/ دیدار سرپرست با رئیس!

آخرین وضعیت مهدی تاج پس از ابتلا به کرونا/ دیدار سرپرست با رئیس!

درباره‌ پایگاه خبری نهانه

پایگاه خبری نهانه - جدیدترین اخبار ایران و جهان را در پایگاه خبری نهانه مشاهده بفرمایید. دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی
دوره بازرسی جوش