جمعه , ۴ تیر ۱۴۰۰
طراحی سایت در اصفهان
آخرین  وضعیت مدافع تیم ملی ایران با باشگاه ترابوزان

آخرین وضعیت مدافع تیم ملی ایران با باشگاه ترابوزان


به گزارش خبرنگار پایگاه خبری نهانه به نقل از مهر، وضعیت سیدمجید حسینی برای تمدید قرارداد یا جدایی از باشگاه ترابوزان اسپور ترکیه هنوز مشخص نیست. این مدافع تیم ملی فوتبال ایران از چند باشگاه ترکیه‌ای پیشنهاد دارد ولی ترابوزان نمی‌خواهد او را از دست بدهد.

سایت «فوتومچ» ترکیه درباره آخرین وضعیت حسینی نوشت: «بازیکنی که انتظار می‌رود هرچه زودتر مشکل قرارداد وی برطرف شود مجید حسینی است. مدیریت ترابوزان پیشنهاد افزایش حقوق و درآد را به این بازیکن که قراردادش این فصل به پایان می‌رسد، ارائه داد اما این پیشنهاد مورد قبول واقع نشد. ترابوزان نمی‌خواهد بازیکن ۲۶ ساله خود را که مورد توجه ۶ باشگاه دیگر است، رایگان از دست بدهد. مدیر برنامه حسینی برای برگزاری جلسه دیگری به ترابوزان دعوت شده است.»

پایگاه خبری نهانه - کلیه مطالب از سایت های مجاز جمع آوری شده است و پایگاه خبری نهانه مسئولیتی درقبال محتوا نخواهد داشت. همچنین این پایگاه خبری تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است.


گروه ورزش: آخرین وضعیت مدافع تیم ملی ایران با باشگاه ترابوزان

آخرین وضعیت مدافع تیم ملی ایران با باشگاه ترابوزان

درباره‌ پایگاه خبری نهانه

پایگاه خبری نهانه - جدیدترین اخبار ایران و جهان را در پایگاه خبری نهانه مشاهده بفرمایید. دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی
دوره بازرسی جوش