دوشنبه , ۳۰ دی ۱۳۹۸
طراحی سایت در اصفهان
آخرین مهلت ثبت نام در جشنواره کارآفرینان‬ برتر

آخرین مهلت ثبت نام در جشنواره کارآفرینان‬ برتر


‏به‬ گزارش پایگاه خبری نهانه به نقل از مهر به نقل از وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، رحیم سرهنگی اظهار داشت: عضویت در کانون کارآفرینی استان کبه عنوان اتاق فکر کارآفرینی و ارائه دهنده، پیشنهادات و طرح ایده‌ها در راستای ایجاد اشتغال و توسعه اکوسیستم کارآفرینی منطقه، عضویت در باشگاه کارآفرینان برتر کشور و دریافت کارت شناسایی مخصوص و استفاده از خدمات ویژه آن از مهم‌ترین مزایا و دستاوردهای کارآفرینان برتر منتخب در جشنواره است.

وی به جزئیات برگزاری سیزدهمین جشنواره کارآفرینان برتر کشور اشاره کرد و گفت: کارآفرینانی که تلاش آنها توانسته است تحول قابل توجهی بر خدمات و صنعت پیرامون خود ایجاد کنند و این تلاش‌ها منجر به معرفی نسل جدیدی از محصول یا خدمت در آن صنعت و کسب و کار در سطح منطقه‌ای یا ملی شده باشد و همچنین فعالیت سنتی در آن صنعت را به فعالیت‌های مدرن تبدیل کرده باشند، مورد تقدیر قرار خواهند گرفت.

وی همچنین تاکید کرد: نوع سازماندهی فعالیت‌ها در صنعت و تغییر در نوع تعامل بین بازیگران صنعت و همچنین خلق بازارهای کاملاً جدید برای صنعت در سطح منطقه‌ای یا ملی از دیگر شرایط انتخاب کارآفرینان برتر در سیزدهمین جشنواره کارآفرینان خواهد بود.

مدیرکل دفتر توسعه کارآفرینی و بهره وری نیروی کار، تاکید کرد: با توجه به اینکه در مسیر شناخت اینگونه بنگاه‌های اغنا داوران از همیت ویژه‌ای برخوردار است، امسال برای اولین بار با تغییر در شاخص‌های انتخاب بنگاه‌های نوآور (ارائه شاخص‌های مبتنی بر شاخص جهانی کارآفرینی) پرسشنامه‌ای ارائه شده و به صورت کیفی بوده است و قابلیت آپلود از فعالیت نوآورانه مربوطه را دارا می‌باشد.

سرهنگی خاطر نشان کرد: بر این اساس فرد کارآفرین می‌تواند علاوه بر ارائه توضیحات کامل در خصوص فعالیت بنگاه، فیلم مربوط به نوآوری خود را نیز ضمیمه نماید. ضمن اینکه اطلاعات مورد نیاز داوری در این مسیر از سازمان‌ها و نهادهای ذی ربط نظیر سازمان تأمین اجتماعی و سازمان امور مالیاتی کشور دریافت شده است.

وی افزود: عضویت در کانون کارآفرینی استان به عنوان اتاق فکر کارآفرینی و ارائه دهنده، پیشنهادات و طرح ایده‌ها در راستای ایجاد اشتغال و توسعه اکوسیستم کارآفرینی منطقه، عضویت در باشگاه کارآفرینان برتر کشور و دریافت کارت شناسایی مخصوص و استفاده از خدمات ویژه آن از مهم‌ترین مزایا و دستاوردهای کارآفرینان برتر منتخب در جشنواره فوق است.

مدیرکل دفتر توسعه کارآفرینی و بهره وری نیروی کار گفت: تمامی کارآفرینان تا ۳۱ تیرماه سال جاری می‌توانند با مراجعه به وبگاه با نشانی www.karafarinanebartar.ir و تکمیل فرایند ثبت نام در این رقابت شرکت کنند.

پایگاه خبری نهانه - کلیه مطالب از سایت های مجاز جمع آوری شده است و پایگاه خبری نهانه مسئولیتی درقبال محتوا نخواهد داشت. همچنین این پایگاه خبری تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است.


گروه اقتصاد : آخرین مهلت ثبت نام در جشنواره کارآفرینان‬ برتر

آخرین مهلت ثبت نام در جشنواره کارآفرینان‬ برتر

درباره‌ پایگاه خبری نهانه

پایگاه خبری نهانه - جدیدترین اخبار ایران و جهان را در پایگاه خبری نهانه مشاهده بفرمایید. دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی
دوره بازرسی جوش