جمعه , ۲۷ فروردین ۱۴۰۰
طراحی سایت در اصفهان
آخرین زعفران با بهارانه‌هایی از سراسر ایران

آخرین زعفران با بهارانه‌هایی از سراسر ایران


به گزارش خبرگزاری پایگاه خبری نهانه به نقل از خبر آنلاین، برنامه زعفران که از همان ابتدای ورود به عرصه تلویزیون با جشنواره تعاملی‌اش در تلاش برای کشف استعدادهای جوانان در عرصه تولید محتوا بود، حالا در گام آخر محتوای اصلی برنامه را به جوانانی از سراسر ایران سپرده تا پیشرفت چشمگیرشان را نشان دهد.  

در هفته‌های گذشته از این جوانان خواسته شده بود تا ویدیوهایی با موضوع به استقبال  بهار، تشکر از کادر درمان و سالی که گذشت را برای برنامه ارسال کنند و ویدیوهای بسیاری از سراسر ایران به دست دست‌اندرکاران برنامه رسید که از میان آنها نزدیک به صد ویدیو برای پخش در روز جمعه انتخاب شده‌اند.

زعفران که از ابتدای مرداد ماه پخش خود را از شبکه دو آغاز کرد، در طول مسیر بیست و شش قسمتی در گفت‌وگو با مهمانانی فعال در عرصه تولیدمحتوا تجربیات این افراد را در اختیار مخاطبان خود قرار داد تا در تولیدمحتوا و برنامه‌سازی به آنها کمک کند.

ورود یک عروسک با نام قطره زرشناس که بزرگترین عروسک ماریونت تلویزیونی است نیز در راستای همین تفکر بود.

آخرین برنامه زعفران با تهیه‌کنندگی محمد سلوکی و سردبیری و کارگردانی افشین لیاقت، صبح جمعه، ۲۲ اسفندماه از ساعت ۹:۳۰ دقیقه صبح روی آنتن شبکه دو می‌رود.

۵۸۵۸

پایگاه خبری نهانه - کلیه مطالب از سایت های مجاز جمع آوری شده است و پایگاه خبری نهانه مسئولیتی درقبال محتوا نخواهد داشت. همچنین این پایگاه خبری تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است.


پایگاه خبری نهانه : آخرین زعفران با بهارانه‌هایی از سراسر ایران

آخرین زعفران با بهارانه‌هایی از سراسر ایران

درباره‌ پایگاه خبری نهانه

پایگاه خبری نهانه - جدیدترین اخبار ایران و جهان را در پایگاه خبری نهانه مشاهده بفرمایید. دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی
دوره بازرسی جوش