پنج شنبه , ۱۰ مهر ۱۳۹۹
طراحی سایت در اصفهان
آخرین خبرها از سها رضانژاد/ ماجرای لباس های سها چیست ؟

آخرین خبرها از سها رضانژاد/ ماجرای لباس های سها چیست ؟


 مقامات انتظامی استان گلستان عنوان کردند: جسد سها ۱۰۰۰ متر به پایین پرت شده و در ارتفاعات پایین دست محل کمپ گروه کوهنوردی بوده است. امروز گروه‌های کوهنوردی و گردشگری در منطقه پس از استشمام بوی تعفن جسد به سمت منشا بو پیش رفته و در نهایت با جسد یک زن روبرو شده و به هلال احمر و پلیس گزارش دادند.

جسد از چند نقطه در سر و گردن دچار شکستگی و ضربه ناشی از برخورد با جسم سخت شده که نشان‌دهنده پرت شدن جسد از ارتفاع است. جسد دچار فساد ناشی از گذشت زمان شده و ظواهر نشان می‌دهد که جسد مدت زمان بسیار طولانی در فضای باز بوده که به ما اطمینان بیشتر می‌دهد جسد مربوط به سها رضانژاد است. از سوی دیگر لباس هایی که بر تن جسد کشف شده در کردکوی است با لباس های سها رضانژاد مطابقت دارد. ساعاتی قبل جسد کشف شده به پزشکی قانونی تحویل داده شد.

۲۳۲۳

پایگاه خبری نهانه - کلیه مطالب از سایت های مجاز جمع آوری شده است و پایگاه خبری نهانه مسئولیتی درقبال محتوا نخواهد داشت. همچنین این پایگاه خبری تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است.


گروه اقتصاد : آخرین خبرها از سها رضانژاد/ ماجرای لباس های سها چیست ؟

آخرین خبرها از سها رضانژاد/ ماجرای لباس های سها چیست ؟

درباره‌ پایگاه خبری نهانه

پایگاه خبری نهانه - جدیدترین اخبار ایران و جهان را در پایگاه خبری نهانه مشاهده بفرمایید. دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی
دوره بازرسی جوش