سه شنبه , ۶ خرداد ۱۳۹۹
طراحی سایت در اصفهان
آخرین بازمانده فوتبال ایران هم از لیگ قهرمانان آسیا حذف شد

آخرین بازمانده فوتبال ایران هم از لیگ قهرمانان آسیا حذف شد


به گزارش خبرنگار پایگاه خبری نهانه به نقل از مهر، تیم فوتبال ذوب آهن ایران که دیدار رفت این مرحله را با نتیجه دو به یک به حریف عربستانی واگذار کرده بود، از ساعت ۲۳:۳۰ دوشنبه در قطر میزبان تیم الاتحاد بود که این دیدار با نتیجه ۴ بر٣ به سود حریف عربستانی به پایان رسید.

در این دیدار ذوبی ها انگیزه زیادی داشتند تا ضمن جبران نتیجه بازی رفت، زمینه صعود به مرحله بعد را فراهم کنند اما گل ثانیه های پایانی نیمه اول نقشه های علیرضا منصوریان را بر هم زد.

با شروع نیمه دوم سبزپوشان ایران تلاششان برای جبران گل را بیشتر کردند اما دو تعویض اجباری کار را برای منصوریان و شاگردانش سخت کرد. 

با این حال در دقیقه ۵٣ ارسال توپ روی دروازه الاتحاد با اشتباه خط دفاعی این تیم همراه شد و گل تساوی به ثمر رسید. اما اشتباه عجیب و تاثیرگذار یک دقیقه بعد صادقی رویای ذوبی ها را بر باد داد و نتیجه دیدار رفت تکرار شد. گلر ذوبی ها که قصد دفع توپ را داشت در این کار ناکام بود تا توپ به آرامی وارد درواز شود.

در حالی که ذوب آهن توان نزدیک شدن به دروازه الاتحاد را نداشت این حریف عربستانی بود که از ضعف خط دفاعی نماینده ایران استفاده کرد و در دقیقه ۶۵ گل سوم را هم به ثمر رساند و پنج دقیقه بعد هم گل چهارم را زد تا در مجموع ۶ بر ٢ نتیجه را به سود خود کند.

با این حال این پایان کار نبود و هادی محمدی در دقیقه ٧٢ با ضربه سر گل دوم تیمش را وارد دروازه الاتحاد کرد. در دقیقه ٨٣ ذوب آهن یکی دیگر از گل ها را توسط کریستانوس جبران کرد تا نتیجه ۴ بر ٣ شود.

پایگاه خبری نهانه - کلیه مطالب از سایت های مجاز جمع آوری شده است و پایگاه خبری نهانه مسئولیتی درقبال محتوا نخواهد داشت. همچنین این پایگاه خبری تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است.


گروه ورزش: آخرین بازمانده فوتبال ایران هم از لیگ قهرمانان آسیا حذف شد

آخرین بازمانده فوتبال ایران هم از لیگ قهرمانان آسیا حذف شد

درباره‌ پایگاه خبری نهانه

پایگاه خبری نهانه - جدیدترین اخبار ایران و جهان را در پایگاه خبری نهانه مشاهده بفرمایید. دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی
دوره بازرسی جوش