آتش سوزی در بازار تهران مهار شد

پایگاه خبری نهانه گزارش می دهد: آتش سوزی در بازار تهران مهار شد خبر اجتماعی:

به گزارش خبرنگار گروه خبری نهانه به نقل از مهر، جلال ملکی در خصوص اطفای حریق در بازار تهران، افزود: در ساعت ۱:۲۸ دقیقه بامداد یکشنبه حادثه آتش‌سوزی در بازار تهران-خیابان ۱۵ خرداد – بازار حمام‌چال به سامانه آتش‌نشانی شهر تهران اعلام و مأموران ۷ ایستگاه به همراه تشک نجات، نردبان هیدرولیکی و چند خودروی تنفسی به محل حادثه اعزام شدند.

وی ادامه داد: با حضور آتش‌نشانان در محل حادثه مشاهده شد یک پاساژ ۳ طبقه با ۲ طبقه منفی که مملو از مغازه و انبار پارچه و پوشاک بود دچار حریق شده است. محل حادثه یک پاساژ قدیمی بود که به دلیل اینکه در موقعیت صعب‌العبوری وجود داشت دسترسی به آتش سخت شده بود ولی آتش‌نشانان توانستند با اطفاء حریق از داخل و خارج آتش را تحت کنترل قرار دهند و در ساعت ۱۰ صبح عملیات به پایان رسید و از گسترش آتش و سرایت به دیگر مغازه‌ها جلوگیری شد.

ملکی با بیان اینکه این حادثه خسارت مالی بسیاری برجای گذاشت،گفت: ۳ نفر از نگهبانان این پاساژ نیز سلامت از محل حادثه خارج شدند.

کلیه مطالب از مراجع معتبر و مجاز جمع آوری شده است و پایگاه خبری نهانه مسئولیتی در قبال محتوا ندارد. این سایت تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است. جدیدترین اخبار ایران و جهان را در پایگاه خبری نهانه مشاهده بفرمایید.


مشاهده : آتش سوزی در بازار تهران مهار شد

آتش سوزی در بازار تهران مهار شد

۱۱ February 2018 | 2:48 pm

دوره بازرسی جوش