جمعه , ۴ تیر ۱۴۰۰
طراحی سایت در اصفهان
آتش‌سوزی در اهر؛ یک واحد مسکونی تخریب شد

آتش‌سوزی در اهر؛ یک واحد مسکونی تخریب شد


به گزارش خبرنگار پایگاه خبری نهانه به نقل از مهر، رئیس سازمان آتش‌نشانی اهر عصر شنبه در محل حادثه آتش سوزی افزود: در پی اعلام گزارش آتش‌سوزی در واحد مسکونی؛ سریعاً نیروهای آتش‌نشانی ۲ ایستگاه با ۱۲ نفر نیرو به محل حادثه اعزام شدند.

رحیم صادقیه اهری گفت: آتش‌نشانان در عملیاتی ۳ ساعته اقدام به مهار آتش در کانون و ساختمان‌های مجاور کردند و در این راستا؛ یک واحد مسکونی تخریب مسکونی و یک واحد مسکونی ۵۰ درصد خسارت دید.

وی اضافه کرد: صاحب‌خانه نیز در اثر آتش‌سوزی دچار سوختگی شدید شد که با اقدام به موقع کارشناسان فوریت‌های پزشکی اهر به بیمارستان باقرالعلوم اهر منتقل شد.

رئیس سازمان آتش‌نشانی اهر در رابطه با دلیل وقوع آتش‌سوزی خاطرنشان کرد: علت حادثه در دست بررسی است که پس از بررسی کارشناسی؛ مشخص می‌شود.

پایگاه خبری نهانه - کلیه مطالب از سایت های مجاز جمع آوری شده است و پایگاه خبری نهانه مسئولیتی درقبال محتوا نخواهد داشت. همچنین این پایگاه خبری تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است.


گروه اجتماعی : آتش‌سوزی در اهر؛ یک واحد مسکونی تخریب شد

آتش‌سوزی در اهر؛ یک واحد مسکونی تخریب شد

درباره‌ پایگاه خبری نهانه

پایگاه خبری نهانه - جدیدترین اخبار ایران و جهان را در پایگاه خبری نهانه مشاهده بفرمایید. دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی
دوره بازرسی جوش