یکشنبه , ۲۸ شهریور ۱۴۰۰
طراحی سایت در اصفهان
آبی‌ها ۳ سال و ۳ ماه و یک روز قهرمان نشده‌اند

آبی‌ها ۳ سال و ۳ ماه و یک روز قهرمان نشده‌اند


به گزارش خبرگزاری پایگاه خبری نهانه به نقل از خبر آنلاین؛ آخرین باری که تیم استقلال به عنوان فاتح یک جام جشن قهرمانی برپا کرد، سی و یکمین دوره از مسابقات جام حذفی کشور بود که با هدایت «وینفرد شفر» و بعد از پیروزی برابر تیم خونه به خونه در خرمشهر، قهرمان این مسابقات شدند و حالا با گذشت ۳ سال و ۳ ماه و یک روز، آبی‌ها بار دیگر امیدوار هستند با قهرمانی در جام حذفی فصل پر فراز و نشیب خود را خاتمه بخشند.

آبی پوشان برای رسیدن به فینال هرگز با تیم‌هایی پایین‌تر از لیگ برتر بازی نکردند و در چهار بازی پیکان، ذوب آهن، پرسپولیس و گل گهر را شکست دادند. آنها از تهران هم خارج نشدند و به جز دیدار شان مقابل پیکان، سایر دیدارهای خود را هم در ورزشگاه آزادی انجام دادند. سفر آنها برای حضور در دیدار نهایی به اصفهان، نخستین سفر این تیم در جام جهانی و نخستین بازی خارج از خانه آنهاست.

۲۵۲ ۲۵۲

پایگاه خبری نهانه - کلیه مطالب از سایت های مجاز جمع آوری شده است و پایگاه خبری نهانه مسئولیتی درقبال محتوا نخواهد داشت. همچنین این پایگاه خبری تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است.


گروه نهانه: آبی‌ها ۳ سال و ۳ ماه و یک روز قهرمان نشده‌اند

آبی‌ها ۳ سال و ۳ ماه و یک روز قهرمان نشده‌اند

درباره‌ پایگاه خبری نهانه

پایگاه خبری نهانه - جدیدترین اخبار ایران و جهان را در پایگاه خبری نهانه مشاهده بفرمایید. دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی
دوره بازرسی جوش