پایگاه خبری نهانه

» ۳ سارق زورگیر تهرانی در پیشوا دستگیر شدند

دوره بازرسی جوش درج آگهی رایگان تبریز کمپ سیستم وبلاگ دهی

۳ سارق زورگیر تهرانی در پیشوا دستگیر شدند ۲۵ تیر ۱۳۹۶

پایگاه خبری نهانه گزارش می دهد:
۳ سارق زورگیر تهرانی در پیشوا دستگیر شدند اخبار سلامت و جامعه:

مصطفی علی زاده، در گفتگو با خبرنگار گروه خبری نهانه به نقل از مهر با بیان این که یک پرونده سرقت خودرو در تهران بزرگ در دستور کار پلیس پیشوا قرار گرفت، افزود: پلیس آگاهی شهرستان پیشوا به طور ویژه این پرونده را مورد بررسی قرار داد و از طریق تصویر ضبط شده دوربین مدار و تطبیق آن با مجرمین سابقه دار موفق به شناسایی یکی از سارقان شدند.

وی با بیان این که این سارقان، در هنگام سرقت در تهران، اقدام به زورگیری و مجروح کردن راننده کرده بودند، گفت: پلیس به سرعت تحقیقات خود برای شناسایی محل اختفا سارقان را آغاز کرد وموفق شناسایی محل اختفا این سارقان زورگیر شد.

فرمانده انتظامی شهرستان پیشوا گفت: ماموران پلیس به سرعت و طی یک عملیات غافلگیر کننده و با ورود به محل اختفا سارقان، در کمتر از نیم ساعت آن ها که ۳ نفر بودند، را دستگیر کرد.

علی زاده اضافه کرد: سارقان در پس از دستگیری به جرم خود اعتراف کرده و با تکمیل پرونده و طی مراحل قانونی تحویل مراجع قانونی شدند.

وی اضافه کرد: از همشهریان می خواهم که کوچکترین موارد مشکوک را با پلیس در میان بگذارند، چرا که امنیت پایدار از طریق تعامل مردم و پلیس و نیز سایر دستگاه های مرتبط حاصل می شود.

پایگاه خبری نهانه جدیدترین اخبار ایران و جهان - کلیه خبرها از منابع معتبر خبری جمع آوری شده است و نهانه مسئولیتی در قبال محتوا نخواهد داشت. نهانه دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد می باشد. مدیر مسئول: محمد ادب آوازه


خبر اجتماعی: ۳ سارق زورگیر تهرانی در پیشوا دستگیر شدند

۳ سارق زورگیر تهرانی در پیشوا دستگیر شدند

۱۶ July 2017 | 7:28 pm

بیوگرافی نویسنده

خبرگزاری نهانه - کلیه خبرها از سایت های مجاز خبری جمع آوری شده است. این پایگاه خبری دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی می باشد. مدیر مسئول: محمد ادب آوازه

مشاهده تمامی 20446 پست

مطالب مشابه

ارسال دیدگاه

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.


برچسب ها