پایگاه خبری نهانه

» یکی از شیرینی فروشی‌های معروف پلمب شد

دوره بازرسی جوش درج آگهی رایگان تبریز کمپ سیستم وبلاگ دهی

یکی از شیرینی فروشی‌های معروف پلمب شد ۲۷ تیر ۱۳۹۶

پایگاه خبری نهانه گزارش می دهد:
یکی از شیرینی فروشی‌های معروف پلمب شد اخبار متفرقه:

حمید گرامی در گفت وگو با خبرنگار گروه حقوقی و قضایی گروه خبری نهانه به نقل از میزان اظهار داشت: یک واحد صنفی شیرینی فروشی معروف شهر کرمان به علت تهدید علیه بهداشت عمومی و عدم رعایت نکات بهداشتی پلمب شد.

 

یکی از شیرینی فروشی‌های معروف کرمان پلمب شد

وی در تشریح جزئیات این خبر اظهارداشت: در بازید شامگاه گذشته از اغذیه فروشی‌های سطح شهر کرمان، یک واحد رستوران غیرفعال وبه یک آشپزخانه و شیرینی فروشی دیگر ۴۸ ساعت مهلت جهت رفع نواقص داده شد.

 

یکی از شیرینی فروشی‌های معروف کرمان پلمب شد
بازپرس شعبه ۵ و نماینده دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان کرمان با بیان اینکه در مجموع وضعیت بهداشتی اغذیه فروشی‌های کرمان مطلوب ارزیابی می‌شود، بیان کرد: شامگاه گذشته هیات عالی امنیت غذایی، متشکل از کارشناسان اداره بهداشت، دامپزشکی، پلیس اماکن ونماینده دادستانی از تعدادی واحد صنفی اغذیه فروشی سطح شهرکرمان بازدید بعمل آوردند.

 

یکی از شیرینی فروشی‌های معروف کرمان پلمب شد

شایان ذکر است پیش از این دادستان عمومی و انقلاب مرکز کرمان از تشدید بازدید‌های سرزده هیات عالی امنیت غذایی وبهداشتی شهر کرمان در سال۹۶ خبر داده بود.

 

یکی از شیرینی فروشی‌های معروف کرمان پلمب شد
طرح ارتقای امنیت غذای در سال ۱۳۹۳ با هدف ایجاد امنیت غذایی و خوراکی برای شهروندان و من باب وظیفه مدعی العموم توسط دادستانی کرمان برای اولین بار در کشور راه اندازی گردیده است و قضات و هیات عالی بصورت دائم مراکز عرضه غذایی را مورد بازدید سرزده و رصد قرار می‌دهند.

انتهای پیام/

پایگاه خبری نهانه جدیدترین اخبار ایران و جهان - کلیه خبرها از منابع معتبر خبری جمع آوری شده است و نهانه مسئولیتی در قبال محتوا نخواهد داشت. نهانه دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد می باشد. مدیر مسئول: محمد ادب آوازه


خبر متفرقه: یکی از شیرینی فروشی‌های معروف پلمب شد

یکی از شیرینی فروشی‌های معروف پلمب شد

۱۸ July 2017 | 11:47 am

بیوگرافی نویسنده

خبرگزاری نهانه - کلیه خبرها از سایت های مجاز خبری جمع آوری شده است. این پایگاه خبری دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی می باشد. مدیر مسئول: محمد ادب آوازه

مشاهده تمامی 20745 پست

مطالب مشابه

ارسال دیدگاه

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.


برچسب ها