کسب رتبه نخست سلسله در المپیاد نانو استان لرستان

پایگاه خبری نهانه گزارش می دهد:
کسب رتبه نخست سلسله در المپیاد نانو استان لرستان اخبار دانش و فناوری:

حسین فرج الهی روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار گروه خبری نهانه به نقل از ایرنا با اشاره به کسب رتبه نخست شهرستان سلسله برای دومین سال متوالی افزود: تاکنون بیش از ۳۰۰ نفر در دوره ‌های مختلف ترویج دانش نوین نانوتکنولوژی در شهرستان شرکت داشته و به منظور توسعه و ترویج این دانش بیش از سه سمینار مختلف نیز در یک‌ سال گذشته با حضور دانش‌ آموزان و معلمان در شهرستان سلسله برگزار شده است.
وی با بیان اینکه کسب رتبه ‌های برتر نشان دهنده استعداد و توانایی بالای دانش ‌آموزان سلسله در این زمینه است، عنوان کرد: در هر سمینار، از دانش ‌آموزان سطوح و رشته‌ های مختلف تحصیلی دعوت شده تا با تعاریف پایه ‌ای و حداقل‌ های کاربرد این فناوری در رشته ‌ها و گرایش ‌های مختلف آشنا شوند و برای حضور در کلاس ‌های آموزشی و آمادگی برای المپیاد سال آینده خود را آماده کنند.
رئیس آموزش و پرورش سلسله با اشاره به کمبود امکانات ترویج و تدریس نانوتکنولوژی در شهرستان سلسله خاطرنشان کرد: دانش ‌آموزان سلسله از حداقل امکانات آزمایشگاهی در زمینه فناوری نانو محروم هستند و حتی برگزاری کلاس‌ ها نیز با محدودیت ‌هایی همراه هست.
فرج الهی افزود: در این دوره از المپیاد نانو در لرستان، خانم راضیه ساکی رتبه نخست، مجتبی مؤمنی رتبه دوم، عرفان یوسفوند رتبه چهارم، سید حسین علیان رتبه ششم و محمدحسین ملکی‌ صادقی رتبه هفتم استان را از آن خود ساختند.
بیش از ۱۴ هزار و ۹۰۰ دانش آموز در مقاطع مختلف تحصیلی در شهرستان سلسله به کسب علم و دانش اشتغال دارند.
شهرستان سلسله با ۷۵هزار نفر جمعیت یکی از شهرستانهای استان لرستان است که مرکز آن شهر الشتر است.
این شهرستان از شمال به شهرستان دلفان، از جنوب به شهرستان خرم آباد و از شرق به شهرستان بروجرد محدود است.
آخرین اخبار و رویدادهای استان لرستان، ایران و جهان علاوه بر سایت گروه خبری نهانه به نقل از ایرنا لرستان در کانال تلگرامی @irnalorestan نیز منتشر می شوند.
۷۲۶۵/۳۰۲۲
خبرنگار: زهرا جمشیدی نسب** انتشاردهنده: احسان کردی

انتهای پیام /*

پایگاه خبری نهانه جدیدترین اخبار ایران و جهان - کلیه خبرها از منابع معتبر خبری جمع آوری شده است و نهانه مسئولیتی در قبال محتوا نخواهد داشت. نهانه دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد می باشد. مدیر مسئول: محمد ادب آوازه


خبرعلمی: کسب رتبه نخست سلسله در المپیاد نانو استان لرستان

کسب رتبه نخست سلسله در المپیاد نانو استان لرستان

۲۸ June 2017 | 7:01 pm

خبرگزاری نهانه

خبرگزاری نهانه - کلیه خبرها از سایت های مجاز خبری جمع آوری شده است. این پایگاه خبری دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی می باشد. مدیر مسئول: محمد ادب آوازه

شما ممکن است این را هم بپسندید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *