پایگاه خبری نهانه

» کاهش چشمگیر مهاجرت مسلمانان به آمریکا

دوره بازرسی جوش درج آگهی رایگان تبریز کمپ سیستم وبلاگ دهی

کاهش چشمگیر مهاجرت مسلمانان به آمریکا ۲۴ تیر ۱۳۹۶

پایگاه خبری نهانه گزارش می دهد:
کاهش چشمگیر مهاجرت مسلمانان به آمریکا اخبار متفرقه:

به گزارش گروه خبری نهانه به نقل از مهر، بر اساس این آمار ۵۰ درصد از مهاجران به آمریکا در طول ۵ ماهه ریاست جمهوری ترامپ از مردم مسیحی و ۳۸ درصد از مسلمانان بوده است.

طبق گزارش نمایندگی مهاجران سازمان ملل متحد، بیشتر مهاجران مسلمان از کشور سوریه بوده و بیش از نیمی از مهاجران جدید به کشورهای دنیا از این کشور هستند.

افغانستان و سومالی نیز بعد از سوریه بیشترین مهاجرت را به آمریکا دارند.

طبق گزارش مرکز تحقیقات پیو، پذیرش مهاجران در سال مالی ۲۰۱۷ که در سی‌ام سپتامبر(شهریورماه سال جاری) به اتمام می‌رسد، نسبت به سال مالی ۲۰۱۶ ریاست جمهوری اوباما به کمتر از سقف ۸۵ هزار نفر خواهد رسید.

سال مالی دوره‌ای‌ است که برای محاسبه وضع مالی سالیانه در تجارت و سازمان‌های گوناگون کاربرد دارد. سال مالی در آمریکا از اول اکتبر شروع می‌شود و تا ۳۰ سپتامبر سال بعد میلادی ادامه دارد.

پایگاه خبری نهانه جدیدترین اخبار ایران و جهان - کلیه خبرها از منابع معتبر خبری جمع آوری شده است و نهانه مسئولیتی در قبال محتوا نخواهد داشت. نهانه دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد می باشد. مدیر مسئول: محمد ادب آوازه


خبر متفرقه: کاهش چشمگیر مهاجرت مسلمانان به آمریکا

کاهش چشمگیر مهاجرت مسلمانان به آمریکا

۱۴ July 2017 | 2:30 pm

بیوگرافی نویسنده

خبرگزاری نهانه - کلیه خبرها از سایت های مجاز خبری جمع آوری شده است. این پایگاه خبری دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی می باشد. مدیر مسئول: محمد ادب آوازه

مشاهده تمامی 20373 پست

مطالب مشابه

ارسال دیدگاه

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.


برچسب ها