پایگاه خبری نهانه

» پایان ضعیف جودوکاران نوجوان ایران در آسیا با دو مدال برنز

دوره بازرسی جوش درج آگهی رایگان تبریز کمپ سیستم وبلاگ دهی

پایان ضعیف جودوکاران نوجوان ایران در آسیا با دو مدال برنز ۲۳ تیر ۱۳۹۶

پایگاه خبری نهانه گزارش می دهد:
پایان ضعیف جودوکاران نوجوان ایران در آسیا با دو مدال برنز اخبار ورزشی:

به گزارش گروه خبری نهانه به نقل از ایرنا، این پیکارها با حضور ۱۵۵جودوکار از ۱۴ کشور از روز (پنج شنبه) به میزبانی شهر «بیشکک» قرقیزستان آغاز شده است.
در پیکارهای امروز و در حالی که تیم ایران ۶ نماینده داشت، تنها «علی امینی» در وزن به اضافه ۹۰ کیلوگرم به مدال برنز دست یافت.
روز گذشته نیز «علی یوسفی» در وزن منهای ۶۶ کیلوگرم به مدال برنز رسیده بود تا تیم نوجوانان ایران با عملکردی دور از انتظار و کسب تنها دو مدال برنز و قرار گرفتن در رتبه هشتم جدول توزیع مدال ها به کار خود پایان دهد.
با پایان یافتن رقابت های رده سنی نوجوانان، از فردا (شنبه) مسابقات جوانان آغاز و دو روز ادامه دارد.

**نتایج جودوکاران ایران در روز جمعه بدین شرح است:
در وزن منهای ۷۳ کیلوگرم، «علی مولوی» جودوکار مغولستان را از پیش روی برداشت و در مرحله دوم برابر «کو چوان لیو» از چین تایپه شکست خورد وبه جدول شانس مجدد رفت.
وی در جدول شانس مجدد ابتدا نماینده قرقیزستان را مغلوب کرد و سپس برابر جودوکار ازبکستانی شکست خورد و به مقامی بهتر از پنجمی نرسید.
در وزن منهای ۸۱ کیلوگرم، «حسین خجسته» در گام نخست برابر جودوکار مغولستان به برتری رسید و در ادامه مقابل قزاقستان باخت و به جدول شانس مجدد رفت.وی سپس به جودوکاری از کره جنوبی نیز باخت و از رسیدن به مدال بازماند.
در وزن منهای ۹۰ کیلوگرم، «سپهر علی نژاد» ابتدا نماینده تاجیکستان را شکست داد و در ادامه برابر جودوکار قزاقستانی باخت و به جدول شانس مجدد رفت.علی نژاد در این مرحله نیز مغلوب نماینده کره جنوبی شد و به مقامی بهتر از هفتمی دست نیافت.
در وزن به اضافه ۹۰ کیلوگرم، «محمد راستگر» نماینده مغولستان را مغلوب کرد و در ادامه برابر حریف قرقیزستانی شکست خورد و در جدول شانس مجدد هم مغلوب نماینده قزاقستان شد و به عنوان هفتمی بسنده کرد.
در همین وزن، «علی امینی» نخستین مبارزه را به نماینده ازبکستان واگذار کرد.وی در ادامه حریف هندی را مغلوب کرد و سپس از سد حریف قرقیزستانی گذشت و به مدال برنز دست یافت.
در وزن منهای ۵۷ کیلوگرم دختران، «محدثه حسینی» پس از استراحت در دور نخست مغلوب جودوکار قزاقستان مغلوب شد و در جدول شانس مجدد نماینده قرقیزستان را مغلوب کرد، اما در دیدار رده بندی مقابل دیگر جودوکار قرقیزستانی شکست خورد و از رسیدن به مدال برنز بازماند.
ورزشی**۳۷۸۳**۱۳۳۶ خبرنگار: امیر میرزاییان**انتشار: مهرنوش خانزائی

انتهای پیام /*

پایگاه خبری نهانه جدیدترین اخبار ایران و جهان - کلیه خبرها از منابع معتبر خبری جمع آوری شده است و نهانه مسئولیتی در قبال محتوا نخواهد داشت. نهانه دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد می باشد. مدیر مسئول: محمد ادب آوازه


خبر ورزش: پایان ضعیف جودوکاران نوجوان ایران در آسیا با دو مدال برنز

پایان ضعیف جودوکاران نوجوان ایران در آسیا با دو مدال برنز

۱۴ July 2017 | 10:18 pm

بیوگرافی نویسنده

خبرگزاری نهانه - کلیه خبرها از سایت های مجاز خبری جمع آوری شده است. این پایگاه خبری دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی می باشد. مدیر مسئول: محمد ادب آوازه

مشاهده تمامی 20652 پست

مطالب مشابه

ارسال دیدگاه

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.


برچسب ها