پاسخ عضو شورای شهر تهران به شلوغی مترو: سرفاصله برخی خطوط، یک ساعت است

پایگاه خبری نهانه گزارش می دهد:
پاسخ عضو شورای شهر تهران به شلوغی مترو: سرفاصله برخی خطوط، یک ساعت است اخبار سلامت و جامعه:

پاسخ عضو شورای شهر تهران به شلوغی مترو: سرفاصله برخی خطوط، یک ساعت است

جامعه > مشکلات مردم – یکی از دلایل اصلی شلوغی کلافه کننده مترو، افزایش فاصله بین عبور دو قطار از ایستگاه های مترو است. مشکلی که این روزها در برخی خطوط مترو تهران، باعث شلوغی زیاد خطوط شده است.

به گزارش خبرگزاری گروه خبری نهانه به نقل از خبر آنلاین، بارها مخاطبان سرویس مشکلات مردم، کامنت گذاشته اند چرا شلوغی مترو تهران، اینقدر زیاد شده. تصاویری هم که اخیرا از شلوغی بیش از اندازه خطوط مترو تهران منتشر شده، با واکنش رسمی شرکت بهره برداری مترو روبرو شد و این شرکت اعلام کرد تجمع مردم در ایستگاه ها، به دلیل شلوغی است.
در پاسخ به این مشکلات، امروز مجید فراهانی، عضو شورای شهر تهران در نشست خبری خود در نمایشگاه مطبوعات، دلیل شلوغی مترو را سرفاصله زیاد حرکت قطارها اعلام کرد و تلویحا گفت میزان معطلی مردم در برخی ایستگاه های مترو، دهها برابر بیشتر از استاندارد جهانی است.
فراهانی در این باره گفت: فراهانی درباره سرفاصله قطارها در برخی خطوط گفت: سرفاصله برخی از قطارها در برخی خطوط از حدود یک ساعت تا ۵۵ دقیقه می رسد این در حالی است که استاندارد فاصله حرکت دو قطار در مترو، ۱ دقیقه است. نیازمند سرمایه گذاری در امور مربوط به آن هستیم.
۴۶۲۳۱

پایگاه خبری نهانه جدیدترین اخبار ایران و جهان - کلیه خبرها از منابع معتبر خبری جمع آوری شده است و نهانه مسئولیتی در قبال محتوا نخواهد داشت. نهانه دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد می باشد. مدیر مسئول: محمد ادب آوازه


خبر اجتماعی: پاسخ عضو شورای شهر تهران به شلوغی مترو: سرفاصله برخی خطوط، یک ساعت است

پاسخ عضو شورای شهر تهران به شلوغی مترو: سرفاصله برخی خطوط، یک ساعت است

خبرگزاری نهانه

خبرگزاری نهانه - کلیه خبرها از سایت های مجاز خبری جمع آوری شده است. این پایگاه خبری دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی می باشد. مدیر مسئول: محمد ادب آوازه

شما ممکن است این را هم بپسندید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *