واکنش فتاح به قرار گرفتن نامش در لیست تحریم‌های «کاتسا»

پایگاه خبری نهانه گزارش می دهد:
واکنش فتاح به قرار گرفتن نامش در لیست تحریم‌های «کاتسا» اخبار سیاسی:

پرویز فتاح رئیس کمیته امداد امام‌خمینی(ره) در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی گروه خبری نهانه به نقل از تسنیم، درباره قرار گرفتن نامش در لیست جدید تحریم‌های آمریکا(کاتسا)، اظهار داشت: سوال و درخواست اصلی من از دستگاه دیپلماسی کشور همین  است که ارتباط من با این موضوع را از لحاظ حقوق  بین‌الملل بررسی کنند.

رئیس کمیته امداد امام(ره) افزود: اصل تحریم سپاه غلط است، اما بنا به کدام سابقه و اقدام نام من در لیست تحریم‌ها قرار گرفته؟ ما به این نتیجه می‌رسیم که برای دشمن موشک مسئله نیست.

فتاح تصریح کرد: قرار گرفتن من در لیست تحریم‌ها نشان از این دارد که راه ما در کمیته امداد امام‌خمینی(ره) درست است، چون دشمن به دنبال این است که مردم نسبت به اقتصاد، دولت و نظام ناراضی شوند. باید افکارعمومی دنیا نسبت به این موضوع آگاه شوند که اگر کسی بخواهد مشکل مردم ایران را حل کند، آمریکا تحریمش می‌کند.

وی افزود: اگر از این موارد هم عبور کنیم، دشمن صدها بهانه دیگر دارد، چون مشکل آنها اساس نظام جمهوری اسلامی ایران است.

انتهای پیام/

پایگاه خبری نهانه جدیدترین اخبار ایران و جهان - کلیه خبرها از منابع معتبر خبری جمع آوری شده است و نهانه مسئولیتی در قبال محتوا نخواهد داشت. نهانه دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد می باشد. مدیر مسئول: محمد ادب آوازه


خبر سیاست: واکنش فتاح به قرار گرفتن نامش در لیست تحریم‌های «کاتسا»

واکنش فتاح به قرار گرفتن نامش در لیست تحریم‌های «کاتسا»

۲ November 2017 | 11:52 am

خبرگزاری نهانه

خبرگزاری نهانه - کلیه خبرها از سایت های مجاز خبری جمع آوری شده است. این پایگاه خبری دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی می باشد. مدیر مسئول: محمد ادب آوازه

شما ممکن است این را هم بپسندید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *