پایگاه خبری نهانه

» نشست ستاد هماهنگی جام 2018 روسیه برگزار شد

دوره بازرسی جوش درج آگهی رایگان تبریز کمپ سیستم وبلاگ دهی

نشست ستاد هماهنگی جام ۲۰۱۸ روسیه برگزار شد ۲۶ تیر ۱۳۹۶

پایگاه خبری نهانه گزارش می دهد:
نشست ستاد هماهنگی جام ۲۰۱۸ روسیه برگزار شد اخبار ورزشی:

به گزارش سایت رسمی فدراسیون فوتبال، نشستی با حضور رئیس، سرپرست دبیرکلی، مشاور بین الملل، مشاور فرهنگی و دبیر کمیته فرهنگی فدراسیون فوتبال و نمایندگان وزارت ورزش و جوانان، سازمان فرهنگی و ارتباطات اسلامی، وزارت کشور، وزارت فرهنگ و ارشاد ، وزارت امور خارجه، معاونت گردشگری، سازمان میراث فرهنگی، سازمان فرهنگی و هنری شهرداری تهران در محل روابط عمومی فدراسیون فوتبال عصر دوشنبه برگزار شد.
در این نشست مباحث اجتماعی، فرهنگی، اجرایی و اعزام هواداران ایران و سازماندهی آنها در روسیه به منظور همراهی تیم ملی فوتبال کشورمان مورد بحث و بررسی اعضا قرار گرفت. ضمن اینکه دکتر حمید رضا آصفی به عنوان مسئول ستاد هماهنگی برنامه ریزی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه در فدراسیون فوتبال منصوب شد.
مهدی تاج، رئیس فدراسیون فوتبال در این نشست گفت: حضور در جام جهانی یک فرصت مغتنم است که باید از آن به بهترین شکل ممکن استفاده کنیم.
وی ادامه داد: باید برنامه ریزی دقیق و مدونی داشته باشیم تا بتوانیم حضوری پرقدرت در رقابتهای جام جهانی روسیه داشته باشیم.
تاج گفت: برنامه و هدف فدراسیون فوتبال این است که از فرصت به وجود آمده بهترین بهره را ببرد بر همین اساس قصد داریم تا هواداران خود را با سازماندهی و برنامه ریزی در روسیه کنار خود داشته باشیم. وی خاطرنشان شد: معتقدیم که تنها فدراسیون فوتبال و تیم ملی به جام جهانی صعود نکرده و مردم ایران نیزدر این مهم سهیم بوده اند. بر همین اساس از ۲۷۰ دقیقه ای که در مرحله اول بازیها در اختیار داریم باید بهترین استفاده را کنیم.
تاجگفت: چهار میلیارد تماشاچی ما را در سراسر دنیا خواهند دید و نباید این فرصت طلایی را از دست داد. باید سازماندهی کرده و با برنامه ریزی در رقابتهای جام جهانی روسیه حضور داشته باشیم.
رئیس فدرا سیون فوتبال تصریح کرد: جام جهانی فوتبال در ۱۲ شهر روسیه برگزارمی شود و نمایندگان ما با حضور در این کشور و شهرهای مختلف ارزیابی های لازم را در خصوص حضور تیم ملی و هواداران انجام می دهند.
در ادامه نشست مسئولین حاضر در این جلسه نکات مختلفی را در راستای حضور هواداران و برنامه ریزی های مختلف ارائه کردند.
مقرر شد تا این جلسات به صورت مدون برگزار و برنامه ریزی دقیق تری در جهت حضور هواداران تیم ملی در مسکو و ۱۲ شهری که میزبان این دوره از بازیها هستند، صورت گیرد.
شبس **۱۴۸۸ *انتشاردهندهک بهمن بامداد**

انتهای پیام /*

پایگاه خبری نهانه جدیدترین اخبار ایران و جهان - کلیه خبرها از منابع معتبر خبری جمع آوری شده است و نهانه مسئولیتی در قبال محتوا نخواهد داشت. نهانه دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد می باشد. مدیر مسئول: محمد ادب آوازه


خبر ورزش: نشست ستاد هماهنگی جام ۲۰۱۸ روسیه برگزار شد

نشست ستاد هماهنگی جام ۲۰۱۸ روسیه برگزار شد

۱۸ July 2017 | 2:17 am

بیوگرافی نویسنده

خبرگزاری نهانه - کلیه خبرها از سایت های مجاز خبری جمع آوری شده است. این پایگاه خبری دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی می باشد. مدیر مسئول: محمد ادب آوازه

مشاهده تمامی 17417 پست

مطالب مشابه

ارسال دیدگاه

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.


برچسب ها