پایگاه خبری نهانه

» مهلت جذب بودجه عمرانی سال ۹۵ تا پایان شهریور ۹۶ تمدید شد

دوره بازرسی جوش درج آگهی رایگان تبریز کمپ سیستم وبلاگ دهی

مهلت جذب بودجه عمرانی سال ۹۵ تا پایان شهریور ۹۶ تمدید شد ۲۷ تیر ۱۳۹۶

پایگاه خبری نهانه گزارش می دهد:
مهلت جذب بودجه عمرانی سال ۹۵ تا پایان شهریور ۹۶ تمدید شد اخبار اقتصادی :

به گزارش خبرنگار گروه خبری نهانه به نقل از مهر، در جلسه علنی امروز مجلس شورای اسلامی طرح «تمدید مهلت جذب اعتبارات تملک دارایی‌های سرمایه‌ای و مالی سال ۱۳۹۵ کل کشور» که فوریت آن پیش از این به تصویب مجلس شورای اسلامی رسیده بود، در دستور کار قرار گرفت و ماده واحده آن به تصویب نمایندگان رسید.

بر اساس ماده واحده این طرح «الف ـ مهلت تعهد و پرداخت اعتبارات تملک دارایی‌های سرمایه‌ای و مالی قانون بودجه ۱۳۹۵ کل کشور، اعم از وجوه نقد و اوراق بهادار (اسناد خزانه، اوراق مشارکت و سایر اسناد مالی اسلامی) تا پایان شهریور ماه ۱۳۹۶ تمدید می‌شود.

مانده وجوه مصرف نشده اعتبارات مذکور حداکثر تا دهم مهرماه ۱۳۹۶ به خزانه‌داری کل کشور واریز می‌شود. مهلت ارسال صورتحساب دریافت و پرداخت نهایی نیز تا پایان مهرماه ۱۳۹۶ تعیین می‌شود.

ب ـ استفاده از اوراق اسناد خزانه اسلامی در کلیه مصارف مربوط به طرح‌ها و پروژه‌های مربوطه از جمله تملک اراضی بلامانع است.»

این طرح با ۱۶۳ رأی موافق، ۷ رأی مخالف و ۳ رأی ممتنع از مجموع ۲۳۴ نماینده حاضر در صحن به تصویب رسید.

پایگاه خبری نهانه جدیدترین اخبار ایران و جهان - کلیه خبرها از منابع معتبر خبری جمع آوری شده است و نهانه مسئولیتی در قبال محتوا نخواهد داشت. نهانه دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد می باشد. مدیر مسئول: محمد ادب آوازه


خبر اقتصاد : مهلت جذب بودجه عمرانی سال ۹۵ تا پایان شهریور ۹۶ تمدید شد

مهلت جذب بودجه عمرانی سال ۹۵ تا پایان شهریور ۹۶ تمدید شد

۱۸ July 2017 | 10:26 am

بیوگرافی نویسنده

خبرگزاری نهانه - کلیه خبرها از سایت های مجاز خبری جمع آوری شده است. این پایگاه خبری دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی می باشد. مدیر مسئول: محمد ادب آوازه

مشاهده تمامی 17417 پست

مطالب مشابه

ارسال دیدگاه

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.


برچسب ها