پایگاه خبری نهانه

» مخالف صد در صد آموزش پرستار بیمارستانی هستم

دوره بازرسی جوش درج آگهی رایگان تبریز کمپ سیستم وبلاگ دهی

مخالف صد در صد آموزش پرستار بیمارستانی هستم ۲۵ تیر ۱۳۹۶

پایگاه خبری نهانه گزارش می دهد:
مخالف صد در صد آموزش پرستار بیمارستانی هستم اخبار سلامت و جامعه:

به گزارش گروه خبری نهانه به نقل از مهر به نقل از نظام پرستاری، دکتر سادات سید باقر مداح، اظهارداشت: گرچه دو سوم کار پرستار در بیمارستان است اما سایر محیط های جامعه ، مدارس، منازل و… نیز عرصه کارآموزی و آموزش عملکرد حرفه ای دانشجویان می باشد بنابراین با آموزش پرستار بیمارستانی به شدت مخالف هستم.

وی افزود: آئین نامه اصفهان بهترین راهکار برای رفع کمبود نیروی پرستار است و بکار گیری آئین نامه اصفهان بهترین راهکار دراین خصوص است. روی هم رفته انسجام هرچه بیشتر دانشکده ها را از نظر علمی و پژوهشی خواستارم.

عضو شورای عالی سازمان نظام پرستاری تصریح کرد: با اجرای تفاهم نامه اصفهان می توان هیئت علمی بالینی جذب  کرد و با استفاده از همکاران بالینی واجد شرایط آموزش دانشجویان را به سطح بالاتری ارتقا داد. همچنین با اجرای این تفاهم نامه  افزایش ظرفیت دانشجو ، استفاده از تسهیلات و امکانات بیمارستان های موجود و جلب همکاری بیمارستان های مورد نظ را نیز به همراه خواهد داشت.

وی یادآور شد:  در اجرای این تفاهمنامه تولیت و مسئولیت آموزش اعم از بالین و نظری با دانشکده های پرستاری است  و پذیرش دانشجو باید  از طریق کنکور سراسری باشد.

مداح در پایان افزود: همچنین در نظر گرفتن امکانات رفاهی دانشجویان در مراکز آموزشی بالینی با  اجرایی شدن آئین نامه اصفهان اجرایی خواهد شد.

پایگاه خبری نهانه جدیدترین اخبار ایران و جهان - کلیه خبرها از منابع معتبر خبری جمع آوری شده است و نهانه مسئولیتی در قبال محتوا نخواهد داشت. نهانه دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد می باشد. مدیر مسئول: محمد ادب آوازه


خبر اجتماعی: مخالف صد در صد آموزش پرستار بیمارستانی هستم

مخالف صد در صد آموزش پرستار بیمارستانی هستم

۱۵ July 2017 | 4:18 pm

بیوگرافی نویسنده

خبرگزاری نهانه - کلیه خبرها از سایت های مجاز خبری جمع آوری شده است. این پایگاه خبری دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی می باشد. مدیر مسئول: محمد ادب آوازه

مشاهده تمامی 20745 پست

مطالب مشابه

ارسال دیدگاه

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.


برچسب ها