فعالیت شبانه متروی سن پترزبورگ در بازی فینال

پایگاه خبری نهانه گزارش می دهد:
فعالیت شبانه متروی سن پترزبورگ در بازی فینال اخبار ورزشی:

به گزارش گروه خبری نهانه به نقل از تسنیم، در بیانیه سرویس رسانه‌ای متروی سن پترزبورگ آمده است: با هدف اطمینان هواداران فوتبال و مسافران در بازی فینال جام کنفدراسیون‌های ۲۰۱۷ تصمیم به فعالیت بدون وقفه متروی سن پترزبورگ گرفتیم. مسیرهای ورودی و خروجی ایستگاه‌های مترو برای تمامی مسافران از شب بازی فینال تا صبح فردای آن باز خواهند بود.

بازی فینال جام کنفدراسیون‌های ۲۰۱۷ روسیه بکشنبه هفته آینده میان تیم‌های ملی فوتبال آلمان و شیلی در ورزشگاه شهر سن پترزبورگ برگزار خواهد شد. دیدار افتتاحیه این رقابت‌ها نیز میان روسیه و نیوزیلند در همین ورزشگاه برگزار شده بود که با برتری ۲ بر صفر روس‌ها پایان یافت.

ولادیمیر کریلوف، معاون فرمانداری شهر سن پترزبورگ نیز در خصوص بازی فینال جام کنفدراسیون‌ها به خبرنگاران گفت: ورزشگاه سن پترزبورگ در زمان بازی آلمان و شیلی مملو از تماشاگر خواهد بود. گنجایش ورزشگاه ۵۷ هزار و ۲۶۸ نفر است.

جام کنفدراسیون‌های ۲۰۱۷ روسیه از ۲۷ خرداد با شرکت ۸ تیم در ۲ گروه A و B آغاز شده و تیم‌های ملی آلمان و شیلی با برتری برابر حریفان خود به بازی فینال راه یافتند.

انتهای پیام/

 

پایگاه خبری نهانه جدیدترین اخبار ایران و جهان - کلیه خبرها از منابع معتبر خبری جمع آوری شده است و نهانه مسئولیتی در قبال محتوا نخواهد داشت. نهانه دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد می باشد. مدیر مسئول: محمد ادب آوازه


خبر ورزش: فعالیت شبانه متروی سن پترزبورگ در بازی فینال

فعالیت شبانه متروی سن پترزبورگ در بازی فینال

۳۰ June 2017 | 8:39 pm

خبرگزاری نهانه

خبرگزاری نهانه - کلیه خبرها از سایت های مجاز خبری جمع آوری شده است. این پایگاه خبری دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی می باشد. مدیر مسئول: محمد ادب آوازه

شما ممکن است این را هم بپسندید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *